To nevymyslíš! (2005) (seriál)

Na večerní odpočinek po náročném dni je to solidní zábava která se docela příjemně sleduje

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Nekonečný seriál pokračuje ale bohužel stejně nudně protože ten seriál je prakticky o ničem.

REC (2007)

Velmi originální horor který na diváka působí až neuvěřitelně realisticky a udržuje skvělou atmosféru. REC dopadl mnohem lépe než strašně nudný Blair Witch. Pokud chcete kvalitní napínavý horor a máte rádi Zombíky s REC nemůžete šlápnout vedle!

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

To co tady někteří soutěžící předvádí, zato bych se styděl i já.

Mrtvý sníh (2009)

Solidní odreágovačka na jeden nudný večer. A kdo se postará o zábavu? Přece plno Nazi Zombíku!

Spartakus (2010) (seriál)

Neuvěřitelně návyková antická řežba v čele se skvělýmí gladiátory kteří se bijí v aréně pro Slávu a Peníze vás nenechá ani na chvíli vydechnout a vcucne vás do děje a už nepustí a to je jedině dobře. Snad jedinou výtku mám u levných efektů při jinak skvěle natočených bojích.

Iron Maiden: Rock in Rio (2002) (koncert)

Ohromující živák který zastihuje Iron Maiden ve skvělé formě! Pohled na 250 000 fanatických Brazilců kteří reagují na každou písen naprosto naplno vyhecoval Iron Maiden k jednomu z jejich nejlepších koncertů za celou svoji kariéru a při sledování běhá mráz po zádech. Toto je povinost každého fanouška Heavy Metalu a tento skvost rozhodně patři k Top hudebních DVD

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tak jsem se dneska dodíval na poslední díl první série a musím říct že jsem nadšený a nemůžu se dočkat dalších dílu! zatím to vypadá že když se podívám na seriál od HBO tak je to naprostá paráda! ( Bratrstvo Neohrožených , Hra o Trůny ) ted se chystám Na Borgiové a Řím tak doufám že budou alespon z poloviny tak dobrý jako tyto dva seriály. Skvělá výpravnost tohoto seriálu mě nedovolila se od tohoto seriálu odtrhnout. Už se nemůžu dočkat druhé série!

Sabaton - Live At Wacken (2008) (koncert)

Sabaton sem měl možnost vidět 2x naživo ale toto DVD sem neviděl. Jejich energetická show mě vždycky dostane navíc ted na posledním Metalfestu přidali i pyroshow a to byl potom nářez! Až se zas objeví tak vůbec nebudu váhat a pojedu na ně zase! Jo a taky když sem na nich byl ve Zlíně na tak sem měl tu čest Brodénovi ( zpěv ) podat židlu. :D

Metallica - koncert v Nimes (2009) (koncert)

Metallica dokazuje že ještě nepatří do starýho železa a ve Francii předvedla perfektní show s velmi dobrým setlistem. Kéž by se mi poštěstilo a mohl bych tuto legendární grupu vidět na vlastní oči