96 hodin (2008)

Tak tohle byla tedy akce. Stylové, akční, neskutečně rychle ubíhající. Skoro 5* Viva la France !

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Výborné, skvělé. Zprvu se jevící jako klasický díl Futuramy, který ale posléze překvapí a vyjíždí ze zajetých kolejí do skvěle zpracované a co je nejdůležitější hooodně zábavné parodie na LOTR-a. Opravdu super animovaná parodie. 90%

Podraz (1973)

Tak toto je klasika. Ta atmosféra 30.let mne nikde jinde tak neoslovila a nedostala jako při shlédnutí tohohle snímku. Má prostě své kouzlo a hlavně styl. A k tomu všemu ještě skvělý příběh o plánování a nakonec úspěšném provedení jednoho velkého dostihového podrazu, který je vlastně odplatou : ) but...You're right, Henry. It's not enough.........But it's close. :D Naprosto geniální ! 95%

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Naprosto úžasné kostýmy a masky a efekty. Originální creatures a že je jich teda požehnaně. Strhující akční scény....velkolepé...Guillermo del Toro opět dokazuje, že jeho fantasy jsou prostě super.

Style Wars (1983)

If you want to know what hip hop is realy all about, see a film called Style Wars – KRSONE. Tohle je vážně graffiti klasika - starý špinavý NYC underground a počátky všeho...hiphop-ového ! TAKI 183

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Po dlouhé době fakt komedie, která není trapná až na půdu, nenudí a hlavně jsem se fakt zasmál ! Na tři málo musím dát fakt čtyři. Pobavilo.

Spalovač mrtvol (1968)

Skvělá kamera a neskutečně prolínající střih - krásně plynule přechází z jednoho momentu na druhý - a k tomu excelentní Rudolf Hrušínský, ze kterého v závěru vychází něco, co se jen těžko chápe až člověku bere dech. nikdo nebude trpět, spasím je všecky

Maraton (2005)

...krásný příběh