Live Fast, Die Young (2006)

Bohuzial to neviem ohodnotit lebo mi je az zle z toho co dokaze clovek len pre zisk urobit aj voci takemuto zvieratu. Zelam si nech je viac volnych chovov a nech sa ludia uz uvedomia co sa deje...

Veštiareň (2010) (pořad)

V porovnani s Ezo-vestcami cz maju este co dohanat vo vybere postaviciek :)) a zial toto sa neda rozumne ohodnotit

Pregnancy Pact (2010) (TV film)

Hviezdička za tú jedinú emóciu, ktorú vo mne tento TV film vyvolal - znechutenie.

Kouzelníci (2013)

Po prečítaní názvu som si pomyslela, že toto bude ledva c-čkové porno, ale potom to začalo.... pri niektorých scénach som až plakala od smiechu. Herci super, dej predvídateľný, humor podľa toho ako komu sadne a mne teda sadol ako detský zadok na šerbeľ. K dokonalosti tomu ešte niečo chýbalo, ale aj tak je to u mňa jedna zo super komédií, ktorá splnila svoj účel - pobaviť a ´očariť´.

Raubíř Ralf (2012)

Tak toto bolo niečo pre mňa a ešte dlho aj po odznení titulkov som nebola tak nadšená! Možno najmladšie ročníky nebudú z toho až tak nadšené, ale táto rozprávka si zaslúži naozaj pekné hodnotenie a určite si to pozriem viac krát. Kde len mám tú mincu? :)

Haló (2012) (pořad)

to sa nedá pozerať, ale počúvať a niektoré hlášky boli dobré :) je to divné, ale mám pochopenie aj pre zvrátený humor

Intimní past (2011)

Tak sa niekedy sama seba pýtam, prečo JDM hrá v takýchto filmoch? Filmy za ktoré by som nedala ani 5 centov za lístok do kina. Obe hviezdičky patria jemu, inak ma film veľmi neoslovil. Kombinácii Jeff a Hilary som nefandila ani vo filme P.S. I love you, kde si Hilary moje sympatie nezískala 1x. A možno zo mňa hovorí priveľmi náročná fanúšika na JDM :)

Austrálie (2008)

Vychutnávka sladeného, miestami trpkého, horkého, suchého aj mokrého a divokého - zákusku. Pre mňa príjemná zmena a oddychovka na dlhý nedeľný večer s happy-endom.

Lokal TV (2011) (seriál)

Hviezdička len a len kvôli Pištovi, na neho som sa tešila a je to jediná postavička, ktorá ma baví. Zvyšok ako kedy, ale že by som od smiechu padala na zem, žiaľ, nehrozí.

Glee (2009) (seriál)

Priznám sa, že vždy keď vidím čo i len 5 min z nejakej epizódy, strácam sa, som v lese, stratená v nejakom divnom svete, kde nechápem, čo na tomto dokáže americká mládež vidieť. Na druhej strane, stále lepšie ako fenomén trblietkavých a vzdychajúcich upírov. Koľko ľudí, toľko chutí, avšak mňa osobne ani po niekoľkých márnych pokusoch tento seriál nezaujal.