Fantom opery (2004)

Moje hodnocení je možná ovlivněno tím, že jsem zatím neviděl žádnou jinou verzi. Takže to hodnotím jako původní film. Je to muzikál uplně odlišný od všech ostatních ,,klasických" muzikálů, žádné skupinové hudební scény většinou se jedná o rozpravu mezi dvěmi osobami. Psát o nádherné hudbě asi nemá cenu psát, protože to napsal snad každej. Snad jen, že vždy když zazní hlavní hudební motiv tak mi přeběhl mráz po zádech. Všichni zúčastnění jsou vynikající. Gerard Butler sice není nejlepší zpěvák, ale to nahrazuje takovým charizmem jakého jsem si v žádném filmu ještě nevšiml, takže jeho scény jsou nakonec to nejlepší co v tomto výtečném filmu můžete vidět.

Vlajky našich otců (2006)

Možná jsem jediný, ale Vlajky mi přišli lepší a zajímavější než Dopisy.

Elitní jednotka (2007)

Přišlo mi to jako kdyby to byly dva filmy spojený do sebe. První polovina je taková nic neříkající a popravdě hned po shlédnutí filmu si nejsem jistej o čem to vlastně bylo. Zato druhá polovina ta je tak bezchybná, napínavá a já nevim co ještě, že všechno co si pamatuju je výcvik a akční závěr. Kdybych měl dát objektivní hodnocení dam 4, ale druhá polovina je fakt vynikající......takže těch 5 je jenom za ní.

Zuřící býk (1980)

Hodně velké zklamání. Sportovní filmy se mi líbí ale tohle pro mě byla hodina a půl nudy a pak celkem dobrá závěrečná půlhodina.

Hello, Dolly! (1969)

Málokdy se mi stává, že bych si hodnocením byl takhle nejistej. Je to rozhodně koukatelný a tři hvězdy jsou možná málo, ale pro mě jako někoho kdo má muzikály opravdu rád je tenhle docela mizernej...

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

První série byla fakt nářez, nevzpomín si že bych někdy viděl něco tak vtipnýho. Bohužel mi příde že s Big Bang to jde trochu z kopce hlavně od doby co Leonard začal chodit s Penny...

Black Books (2000) (seriál)

Kdo by neměl rád Bernarda Blacka....nejlepší ukázka anglického humoru, kam se hrabou IT.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Nejlepší seriál natočený u nás. Zajímavé případy, které se neopakují (od velezrady až po ukradené slepice) vypodložené zajímavým příběhem rodiných vztahů a vynikajícími postavami. Všech 39 epizod rozhodně stojí za vidění.

Glee (2009) (seriál)

Je trochu divný mít v topce seriál, který má za sebou jenom jednu řadu, ale to místo si rozhodně zaslouží už jenom proto že znam polovinu seriálu nazpamět. Muzikálová čísla jsou totiž vesměs vynikající. Líbí se mi i přesto , že většina z písní se mi v originále nelíbí a pustit si je by mě ani nenapadlo. Po prvních dílech 2 série moje nadšení dost klesá. Hudební čísla nadále skvělá, ale příběh který propojoval jednotlivé epizody už není absolutně žádný. Ještě hodnocení snižovat nebudu, ale jestli se něco rapidně nezmění tak pude dolů...............Po 13 dílech druhý serie mi to už fakt moc nebaví 4*.