Requiem za sen (2000)

Film se nejspíš zařadil do mých nejlepších top ten filmů. Ale taky do mých top ten filmů, po kterých mi bylo totálně do breku. Drogy jsou svinstvo.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Díky tomuto snímku jsem si řekl, že musím shlédnout i ostatní filmy Burtona. Tento film se mi opravdu líbil, chtěl bych hlavně vyzdvihnout skvělej humor. Jen škoda, že to nebylo delší.

Zlomené květiny (2005)

Když jsem se podíval sem, na hodnocení tohoto filmu, tak jsem si řekl, že tohle musím vidět. Čekal jsem bombu, ale to se nějak nedostavilo. Tenhle film se mi nelíbil, za chvilku ani nebudu vědět o čem byl. Na toto téma bylo natočeno plno filmů, ale tenhle film bylo naprosto něco jiného, musim říct, něco výjimečného. Byla to ale natahovaná kaše, párkrát jsem se koukal na hodinky, jak to půjde ještě dlouho, celkově se mi to opravdu kvůli tomu nelíbilo. Scénař byl ale nadprůměrný, nějaký vtipy v podání Murrayho byly skvělé. A právě díky Murraymu musim dát aspoň za tři.

Kafe a cigára (2003)

Něco takového jsem opravdu nečekal. Tento černobílý snímek, kde sledujete jedenáct vtipných povídek, je jeden z nejoriginálnějších filmů, co jsem kdy viděl. Je ovšem pravda, že nějaké scénky nejsou tak dobré a že už jsem se koncem trochu nudil, protože to bylo docela stereotypní. „Už nekouřím, takže mě jedna cigareta nezabije."

Prci, prci, prcičky (1999)

Teďka jsem to viděl znova a musim se přiznat, že jsem se smál od začátku do konce. Že by to bylo tím, že jsem pořád v pubertě? Musim přiznat, že ten film má ve všem pravdu, že takovýhle to opravdu je, to dospívání. A je to skvělý! :)

Kruh 2 (2005)

Čekal jsem něco hrozného, nakonec to nebylo tak hrozné. Občas mě dostali nějaké lekačky, dalo by se říci, že jsem se u toho i bál. Ale ono to záleží na okolnostech, při kterých se na daný film koukáte. Musim si ho někdy pustit znovu. Každopádně, mi vadili nějaký nedomyšlenosti a stupidity. Nejvíc se směji ve velmi napínavé scéně, kdy NÁHODOU Rachel vykopne kámen ze studny a z toho se pak začne valit voda.

Rocky IV (1985)

Dalo by se to nazvat pohádkou pro dospělé. Hodně pěknou pohádku. Hlavní hrdina se zamiluje a pro svoji lásku udělá vše. A přes mnohé překážky nakonec dobro vyhrává nad zlem. Tohle já mám rád, na to se já můžu koukat pořád. Žádné velké přemyšlení, pouze velká oddychovka. Sylvestre zde hraje úžasně, byla to jeho životní role.