• Rodinný

Námořní pěchota (1990)

Jeden z lepších Charlieho filmov 90. rokov. Charlie Sheen a Michael Biehn, známy z filmu Terminátor 1 to zahrali úplne na jednotku ako špeciálne komando.

Nájemní vrazi (1995)

Akčný snímok z roku 1995 v hlavnej úlohe so Stallone a Bandersom v jednom filme. Najviac ma potešila tá scéna, keď Banderas netrpezlivo čakal, kým víde Stallone z banky. On bol tak v banke dlho, že tam Banderas prišiel za ním. Akčné scény a hlášky tiež boli výborné.

Náhlá smrt (1995)

Darren McCord ako hasič zoberie dcéru a syna na hockey, kde zimný štadión prepadnú terorosti. Akčné scény sú dokonale spravené, ale chce to viac akcie.

Xena (1995) (seriál) odpad!

Xena a Herkules - jedine dva seriály, ktoré ma nebavia a nejak neosluvujú. Xena: Videl som pár častí, ale nebavilo ma to. Xena ako bojovnica. Seriál z mojej strany, nič moc.

Vítejte v džungli (2003)

Tak tento film ma dosť nadchol. Je tam dosť akcie, samá bitka v džungli. The Rock a Travis - skvelá dvojka. Dokonca i Arnold Schwarzenegger sa mihnul okolo The Rocka, čo ma najviac pobavilo.

Utržený ze řetězu (2005)

Herca Jet Liho mám tiež celkom rád. Ale toto je slabší film, rovnocenný s jeho starým filmom z roku 1998 - Král zabijáků. Bitky dosť dobré, ale dejovo slabšie.

Únos (1997)

Vynikajúci výkon herca Kurta Russella. Pokazilo sa im auto, jeho ženu mal kamionista Red Barr odviezť k najbližšiemu motorestu, ale miesto pomoci, mu uniesli ženu a Jeff sa nevzdává a svoju ženu sa rozhodne za každú cenu nájsť.

Telefonní budka (2002)

Dejovo to bolo dobré, trochu slabšie, ale dosť podpriemerné. Mohlo by to mať viac akcie. Celý dej sa točil v telefónnej búdke. Inak slušný výkon Collina.

T2 3-D: Battle Across Time (1996)

Síce dokument trvá 12 minút, ale ako dokument to bolo dosť akčné na film Terminátor. Bol sa na tom dokonca v kine a bol som dosť s týmto snímkom spokojný.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Prvý a druhý diel sa mi dosť páčia. V druhom dieli je viac vtipnejších scén. Hlavne ma pobavila scéna, keď si urobili paródiu na film Terminátor 2.