Side Effects (2005)

Ani sympatická muzika to nezachránila. Statistiky za reklamu prodeje léku byly ovšem drsné.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Ten Jack mě vždy dostane, sic jsem četl jen "JATKA". Stejně jako v knize jsem se od plic smál rvačkám při nichž dává nakládačku. Zde ve filmu např. použil chvat koupelnový palcem do oka - V "jatkách" ho použil v sprchách na nácky. Nekompromisní způsoby řešení situací dává příběhu až terminátorovský nádech. Situace řešeny do puntíku. Opěvovaná Cruisova výška mi ani tak nevadila. Ale vážně na toho černocha v roli detektiva jsem měl zálusk i já, né že bych byl rasista.

Kletba z temnot (2012)

Pocit strachu: téměř skoro-nějaký až nulový. Snímek spíš urazil a nasral než zanechal milé vzpomínky. Trenér moc hrát neuměl.

Konečná (2013)

Chlebík s rajčátkem, kafíčko a k tomu Švancík - ranní kombinace k nezaplacení :)

The Echo (2008)

Nechci hledat jakousi takousi racionalitu v duchařských filmech, ale něco jsem tam asi nepochopil. Nicméně Bradford je sympaťák skoro jako Colin Ferrel za mlada a kamera se mi ve filmu líbila.

Plebs (2013) (seriál)

Pecka !

Mama (2013)

Lekačky, hudba - zvuk, kamera, výkon malé Lilly, herečka basistka(basistka, což mám rád) - na tomto to stojí ! Strýček trochu nevděčná role :) No a trocha toho dojetí, to je pro ženy přece.

The Wicked (2013)

Jako večerní projekce to u mne mělo úspěch tak na půl. Herci sympatičtí a Mahonyova košile nedopnutá :) MEZERY ve scénáři byly kruté, ale zato romantická chvilka mezi mladou blondýnou a mladším bratrem se docela povedla. I hudba byla v pohodě.