Batesův motel (2013) (seriál)

Mamča trochu psychotička, ale jinak to ujde :) No a po čtvrtém díle přehodnocuji :)

Modus Anomali (2012)

Anglický dabing ubral jednu hvězdu. Špatně udělané blitky(grcky) druhou. Až moc zdlouhavé scény vzaly tu třetí. No a že by si všiml své mrtvé ženy až po shlédnutí videa, když byla prakticky za ním...to bylo také divné.

Nováci (1995) (seriál) odpad!

Nedávno, když jsem po delší době koukal na TV na návštěvě u sestry, tam hrálo todle. Málem jsem z toho dostal schízu - děs !!! Megabrutální blbost !

The Ward (2010)

I když je to vyloženě tříhvězdičkový film, koukat se na to dalo. Blondýna z Londýna celkem sympatická a zdravotní sestra vcelku nepříjemá :) Musím ale ocenit zřízencovu puritánskou zdrženlivost mezi tolika osmnáctkami:) Každopádně si film zaslouží určitě minimálně 2,75 hvězdy.

Smiley (2012)

Konec trošku předvídatelný, ale průměrnému filmovému zážitku se divák nevyhne, což je vlastně plus :) Blondýna sympatická včetně jejího okruhu přátel, učitel správnej psycho.

Klaun k popukání (2012)

Komické je, že český název téměř odpovídá skutečnosti filmu jako celku. Klaun byl sympaťák. Postavy moc nezaujmou, ale jako příjemná odreagovačka se na to dívat dá.

Skyfall (2012)

Daniel ještě na to má. Role charismatických záporáků jsou vždy lahůdkou pro oko diváka a pan Silvo ze jí zhostil dobře. Pana "Q" by příště mohl hrát Vojta Ko(ko)tek. Tyhle Bondo-akčňáky se po delší době špatně pamatují vzhledem k nepřebernému množství akčních scén. Ohňostroj na konci pěkný, ale souboj se Silvou slabší.

V cizí kůži (2011)

Standartni blbost, na kterou se podivate, kvuli blbosti vlastni.

247°F (2011)

Miluju kdyz nam tvurci vlozi do filmu, ve vypjate chvili, temne dunivou hudbu. Jednoduchy namet ma u me plus. Nekdo zaziva zdanlive, zivot ohrozujici, bezvychodnou situaci a nekdo si huli brcko :) takove paradoxy me vzdy pobavi...Renee byla opravdu na facku(nebo aspon na uder sutrem), ale kdo by se divil v takove situaci. Zato Lane se dokazal poradne dabelsky zasmat a take to s kamny pekne roztancil :). Myslim ze si vsichni uzili poradnou pekelnou party, vzdyt take o to jim slo...jo a ceska kinematografie by se na takovou vec nikdy nezmohla...proto 4*