Pán času (2005) (seriál)

Dokonalý seriál, musel sem si pár dilů zvykat na, pro Brity docela typický, jinak však nevídaný styl, ale když sem tak učinil seriál sem si naprosto zamiloval. Všechny sci-fi seriály se nám snaží do hlavy vtloukat co nejsložitější vysvětlení co se jak a proč děje, Doctor Who ne. Je logické že celej vesmír asi nebude mluvit anglicky(teda pokud nejste tvůrce Stargate, těm to nejspíš tak logicky nepřijde), jak to vyřešit? Tardis překládá. Jaký design by měla mít vesmírná loď schopná cestovat časem? Dáme jí porouchanej chameleoní okruh a vzhled dřevěné budky. Jak vysvětlit časový paradoxy a vůbec změny v dějinách? Doctor ví jak čas funguje a pro ty co nejsou Time Lordi je to moc složity tak nám tak je zbytečný se zdržovat vysvětlováním. Proč pořád vymýšlet novy způsoby jak se dostat do zamčených dveří nebo zakódovaných počítačů? stačí nám přece jeden běžnej akustickej šroubovák. Prostě úplně jednoduchej a přesto v dnešní přetechnizované době tak originální nápad(vím, přišel už v šedesátých letech, ale vsaďte boty, že Američani by se toho nedrželi). Sympatickej, trochu potrhlej hlavní hrdina, skvěly zápletky, perfektní humor - pět hvězdiček je málo.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Jestli někdo tvrdí, že tenhle seriál není vtipnej tak by nejspíš potřeboval revizi smyslu pro humor. Neznám seriál u kterýho bych se tak nasmál, možná ještě před desíti lety u červenýho trpaslíka, ale myslím že v současnosti nemá, mezi sitcomy a komediema vůbec, konkurenci. Je pravda, že dobrá polovina(možná i víc)vtipů se dá předvídat, ale jsou vždycky tak geniálně podaný, že to vůbec nevadí. Sheldon ruleeeez!!!

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Mně se seriál líbí, samozřejmě nedosahuje kvality filmů, ale to pro mě není žádny překvapení. Nebýt několika zbytečnejch dílů druhé sérky(kdyby ju zkrátily na polovinu jenom by jí to prospělo)možná bych uvyžoval i o pěti hvězdičkách, takhle asi 70% a protože mám terminátora rád, zaokrouhluju nahoru na čtyři.