Cena za lidskost (2008) (seriál)

Polovina dílů celkem o ničem, ale ta druhá to zachraňuje, 60%.

Mystery Team (2009) odpad!

Můžete mi někdo říct pro jaký publikum je tenhle film určenej? Je to tak neuvěřitelně blby, že to může zabavit možná pětiletý dítě, pro který to vzhledem ke scénám ze stripclubu a několika mrtvolám asi určený nebude. Takže jediný vhodný publikum jsou asi lidi, kteří jsou stejně sjetí jako Destiny(pro ty kteří měli to štěstí a nevděli tento skvost, přítelkyně drogovýho dealera která byla úplně stejně mimo jako celej film).

Zkouška (2009)

Krásna ukázka toho, že v jednoduchosti je síla. Pět hvězdiček je možná přehnaný, ale nemůžu jinak, po hodně dlouhé době to je první film u kterýho sem nevěděl jak dopadne už půl hodiny před koncem.

Run! Bitch Run! (2009)

První polovina porno, druhá polovina Kill Bill a celej dej naprosto stejnej jako The last house on the left, ale dívat se na to dalo.

Hadi v letadle (2006)

Sice jasný béčko, ale béčko ktery si nehraje na něco víc, je to svižný, je to vtipný a dokonce chvilkama i napínavý. Jasná volba pokud se chcete podívat na něco u čeho můžete vypnout mozek a užívat si přesně to co vám slibuje název filmu.

REC (2007)

Krásnej horůrek, celá koncepce natáčení reportáže z akce a vynechání stříkání krve na všechny strany, které bývá v hororech dost časté dodává filmu správnou realistickou atmosféru a tím v člověku umocňuje pocit strachu, je jednodušší se do toho vžít a představit si, že se tomůže stát i vám. A konečně sem byl taky zase jednou svědkem, že se nikdo jako zázrakem nezachránil. Prostě super horůrek, vřele doporučuju.

Stáhni mě do pekla (2009)

Co to jako mělo být?!! Hned na začátku když se do pekla odporoučel ten kluk sem si říkal, že to bude těžká hrůza, ale pořád sem doufal, že ty rádoby strašidelny stíny nahradí něco opravdu děsivýho. Ale nestalo se, pak si hlavní hrdinka v bance uplivne litr krve a nikdo se nad tím nepozastaví? A ta neočekávaná záměna obálek v autě, která byla od prvního momentu jasná i mně a to sem už asi hodinu bojoval s tím abych u toho neusnul. Což je u hororu docela závažnej nedostatek když člověka nedokáže udržet vzhůru. Jedna hvězdička za paní Ganushovou, to byla obstojná hororová postava, zbytek děs a bída.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Sice dobrý film, ale po skvělé jedničce docela zklamání. Měl sem celou dobu pocit, že film točil někdo silně zamindrákovaný, kdo si kompenzuje svoje nedostatky akčníma scénama, vlastně jenom jednou akční scénou trvající 150 minut. Proti akci nic nemám, ale po dvou hodinách už sou i ty nejskvělejší triky a bitky prostě hrozná nuda. Jetfire a transformers twins to zachraňujou, bez nich by hvězdičky byly jenom tři.

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Super seriál, originální nápad, napínavý od začátku až dokonce a i když bych si dokázal představit, že by byl delší, sem rád že konečně někdo ví kdy přestat a nesnaží se ždímat prachy na úkor kvality. Konec mi připadal trochu odfláknutý, myslím to, jak Joe dostal zpátky dceru, to bych si představoval asi trochu jinak. SPOILER ALERT: Na druhou stranu udělat z Rubera proroka bylo geniální a záběr na klíč ležící na zemi pokoje navozuje takovej správnej pocit reálna, žádnej klasickej happyend a žili šťastně až do smrti a nikdo už se nad ničím jiným nezamýšlí, naopak každej zapomene na šťastné shledání a vrtá mu hlavou jakýho novýho majitele si klíč najde.

13 (2008) (TV film)

Koukatelná záležitost s dobrým i když docela předvídatelným koncem. Val Kilmer jako jeden z hlavních padouchů bl docela dobrá volba, na druhou stranu hlavního hrdinu bych si představoval trochu jinak. Možná kdyby to neroztahovali do dvou dílů a udělali jeden dvouhodinovej bylo by to lepší, tři hodiny je opravdu trochu moc.