Barbie (2023)

Barbie? Nápad možná zajímavý, jenže to je tak celé. Moc nechápu důvod, proč lidé ve velkém chodili zrovna na tohle do kin. Zvládnout se to dá, příjemná hudba, jenže je to solidně ujeté, zvláštní, kdybych zrovna neměl angínu, nejspíš bych si Barbie nikdy nepustil. Na druhou stranu se jedná o svěží a originální jednohubku, ale víc Barbie nepřinese.. 5/10 = 55%

Berlín - Energie lásky (2023) (epizoda)

Berlín je zpět a vedle sebe má nové postavy, což se čekalo. Zatím jde o první epizodu a tak jde o to, zvyknout si. Jinak provedení a pilot bavil, uvidíme, co Berlín přinese dál.

Break Point - Samorost (2023) (epizoda)

Kyrgios je hráč, kterého divák miluje a nebo nenávidí, nic mezi tím není a já patřím k těm, co ho milují. Zlé dítě tenisu, ale sledovat ho, je zábava.

Dívka a moře (2023)

Velmi silný příběh, o splnění svého snu a neskutečné podpory rodiny. 8/10 = 80%

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Nevzpomínám, kdy jsem naposledy viděl, tak skvěle řemeslně zvládnuté fantasy. Příjemný příběh, dvě hodiny utečou jak nic a herecká sestava potěšila. Zábavné, vizuálně úžasné, nevím, co bych Dungeons & Dragons vůbec mohl vytknout.. 10/10 = 100%

Ještěr (2023)

Netflix po dlouhé době přichází se snímkem, který opravdu stojí za to. Napínavá kriminálka, se skvělou atmosférou, vyváženým dějem a fantastickým hereckým výkonem Benicia. Hltal jsem každou minutu tohoto skvostu, velká škoda, že se karty vyložily na stůl příliš brzy a divák tím ztratí závěr a velkou část rozuzlení zjistí příliš brzy. I přesto klobouček, konečně řemeslně velmi slušně zvládnuté krimi. 8/10 = 88%

Máme tu ducha (2023)

Slušná herecká sestava, příjemný snímek na nudné ošklivé odpoledne. Bohužel se nezbavím pocitu, že to vše šlo udělat malinko lépe a rozhodně zkrátit. Délka celého snímku je velký problém, protože udržet pozornost celou dobu je téměř nadlidský úkol. 5/10 = 55%

Milé dítě (2023) (seriál)

První čtyři díly fantastické, napínavé a s atmosférou, která by se dala krájet. Závěr a rozuzlení nebylo špatné, ale oproti tomu rozjezdu lehce zaostával. Plný počet se i přesto zaslouží, protože ne každý den můžeme narazit na tak kvalitní seriál.

Nech svět světem (2023)

Herecká sestava zvolena opravdu skvěle. Děj je trošku pomalejší a celé více konverzační. Některé scény jsou silné a napětí nechybí, bohužel toho mohlo být více. Divák neví značnou část, co se děje a i díky tomu, se napětí buduje dobře, protože nelze čekat, co přijde. Čekal jsem větší bombu, ale film účel splnil. Možná by stačilo ubrat na stopáži.. 7/10 = 75%