Nová dcera (2009)

Čekal jsem víc, i když je to horor, ale hlavně mě zaujalo obsazení Kevina Costnera. Škoda, že se toho neujal zajímavější režisér. Jen laciný horor na který se snadno zapomene, ale zase na jedno zhlédnutí stravitelná záležitost.. 4/10 = 45%

Dilema (2011)

6/10 = 60%

Přichází Satan! (1976)

Horor jak má být, sice z roku 1976, ale i přesto skvěle natočený. Satan příchází svojí zneklidňující hudbou nahání strach. Jeden z těch lepších hororů, co jsem kdy viděl.. 8/10 = 85%

Země kůlů (2010)

Stake Land je hodně slušný béčkový horor. Už dlouho jsem neviděl kvalitní snímek o zombie. I když tady nejde o zombie, ale o upíry, tak mě sedí spíše zombie. Skvělý děj, dobrá kamera a zajímavá hudba, která hororovou atmosféru dělala ještě daleko zajímavější a záživnější. Určitě lepší béčkový snímek, který své kvality nezapře. Začátek je luxusní hned se to rozjede na hororovou pecku, ale postupně tempo klesá. Závěrem klesání se z toho stává spíš dramatický thriller, ale jako velký problém bych to neviděl. Pokud má někdo rád kvalitní béčkové horory, tak tento doporučuji... 8/10 = 80%

Kanibalové (1980)

Brutální horor, ale ne moc kvalitní.. 5/10 = 50%

Zelená míle (1999)

Tom Hanks a Zelená míle. Kultovní záležitost a k tomu není třeba zbytečný komentář, protože tento snímek musel vidět snad každý, kdo "miluje" špičku světové kinematografie..10/10 = 100%

Zachraňte Willyho 2 (1995)

Dvojka sice slabší než první díl, ale pořád ještě stravitelná i na víc zhlédnutí.. 6/10 = 60%

Zachraňte Willyho! (1993)

Nezapomenutelný filmový zážitek mého dětství.. 8/10 = 80%