Hlas smrti (2005)

Jeden z nejlepších hororů, které znám. I když v žánru slovo "horor" nemá, tak pro mě jednoznačně horor je. Film, u kterého jsem se opravdu bál, poněvadž svojí atmosféru má nepopsatelnou. White Noise je skvělá duchařina, která zamrazí na zádech... 8/10 = 85%

Krvavá hostina (2005)

Ať jsem chvíli myslel, že dám čtyři hvězdy, tak to nešlo. Prostředí pořád stejné a odehrává se to jen na jednom místě po celý film a to docela po chvíli začne nudit. Brutální a nechutný to ano, ale to je vše. Stále jen průměrný horor, který nepřekvapí.. 5/10 = 50%

Velkej biják (2007)

Pár slušných momentů na pobavení, ale jinak nic moc.. 4/10 = 40%

Na vlastní nebezpečí (2007)

Lidi co jste od toho čekali? Akční "trhák" jako v USA? Na české poměry hodně povedený. Mělo by se to tak brát tady nejsme v USA. Mé očekávání Na vlastní nebezpečí splnilo.. 6/10 = 60%

O život (2007)

Česká břečka, které nejde dát lepší hodnocení.. 2/10 = 20%

Suprhrdina (2008)

Jedna z těch lepších parodií, které jsem viděl. Spousta povedených narážek a hlášek.. 6/10 = 65%

Kopačky (2008)

Podle hodnocení jsem čekal daleko větší odvaz než průměrnou romantickou komedii.. 5/10 = 55%

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Dobrá komedie, u které jsem se pořádně pobavil. Bohužel mě tolik nepřesvědčila, abych dal vyšší hodnocení.. 6/10 = 65%