Mama (2013)

Zatímco short film byl geniální a husí kůži jsem měl ještě týden poté, tento celovečerní film byl velkým zklamáním! Těším se na remake a doufám, že bude vycházet opět z předlohy - tedy krátkometrážního filmečku - a ne z tohoto omylu. Potenciál příběhu je obrovský a snad by překonal i Nenávist, kdy se již nebudete cítit v bezpečí ani schovaní pod peřinou:) Film byl nelogický, příběh byl dost slabý a nesmyslný. Lekacích scén bylo málo a konec byl groteskní...

Pod vlivem lásky (2008)

Geniální!!!! 237 minut uběhne jak kdyby měl film necelou hodinku. Stále se mění žánry, dokonce se furt mění i hlavní téma, ale tenhle film by měl být pro všechny povinný, jak číst Babičku od Boženy Němcové. Rozdíl je v tom, že od tohoto filmu se neodtrhnete! Babičku kopnete mezi hovna pod postel:) Stejně jako kolega andrly (jemuž se líbil Harry Potter 7 1. díl, takže ho moc neberte vážně:)) bych rád poděkoval uživateli Slintiik, že mi umožnil tento jedinečný neopakovatelný film vidět! DOPORUČUJI!!!

Po zániku Země (2013)

Příběh moc nedává smysl, vlastně nic - konflikt, hlavní nepřítel (jednou zmíněn), monstrum, dialogy, nic. Někdo chtěl prostě natočit film o neobydlené Zemi v budoucnosti a nevěděl jak na to... Ač celý film provází klavírová hudba a je zde vidět snaha o navození dojemné a napínavé atmosféry, celé kino se smálo snad víc, než u Scary Movie:) Čeho jsem se bál, bylo, že jako zbraň bude použit "světelný meč" jako v updatovaném Souboji titánů. To se nakonec nevyplnilo, ale myslím, že vidět to znovu, tak to ani nedokoukám. Rozhodně se ale pobavíte, jen nevím, zda to bylo záměrem..:)

Beowulf (2007)

Málo je někdy více a kdyby to bylo celé hraný a ne v týhle gumídkovský grafice, udělali by tvůrci možná lépe... Ale jak by řekli ve 101 dalmatinech - skvělý příšery:) A ty monstra (včetně Angeliny:)) se mi fakt líbyly:)

Total Recall (2012)

Nebudu nikomu nic nalhávat, původní Total se mi líbil víc a nemohl jsem si odpustit srovnávání s remakem... Nicméně příběh byl upravený moc pěkně, celkový děj měl spád a celkově mě film bavil. Obal jablíčka tedy vypadá stejně šťavňatě, ne li šťavňatěji, než původní Total Recall:) Jakmile se však zakousnete, užíváte si explozi chutí a nostalgii, zjistíte, že uvnitř je jablko skrz naskrz PROHNILÉ A ČERVIVÉ! Film je nabitý efekty a akcí, nicméně čím nešetřil vůbec, jsou kýče a až zvrácená přehnanost scén typu všichni jsou neschopní imbecilové, ale hlavní hrdina chodící dokonalost zabijáka. Na akční film nic neobvyklé, ale když jsou tyto scény asi od poloviny filmu každých 5 minut a gradují takovým tempem, že se vám chce z toho zvracet, je toho moc. Nicméně před kinem jsem měl 3 dobrý píva, po kině 3 super hot dogy z IKEA a ve filmu na mě mávaly všechny 3 kozy, na které (přiznejme si to) se všichni těšili z původní Recallu:))) Výsledkem HODNĚ ALE HODNĚ SLABÉ tři hvězdy

Čínský bufet (2011)

起我来不愿, 做奴... 隶的把人们!:D:D 我们的 (血肉筑成), 我中华:)) 们新起来!!!:) Představte si, že se ze dne na den seberete, zbalíte si pár svých košil a spoďárů, na ruku si napíšete adresu vašeho strejdy, kterého jste viděli naposled když jste ještě cucali granko z lahve, koupíte letenku do Buenos AIres a hurá ho navštívit, aniž byste uměli jediné slovo španělsky a vůbec uměli POUZE česky - jej, pardon, čínsky:))) Tak k tomu přidejte skvělou zábavu, skvělé vtipy, skvělé moemntky, promíchejte a podávejte s třešničkou:) DOPORUČUJÍ NA 100 %. Originální, vtipný (a to budete rozumět jen půlce filmu:)))

Jmenovec (2006)

Pokládali jste si někdy otázku, jaký by byl a o čem by vlastně byl indický film, ve kterém by chyběly hodiny a hodiny nekonečné indické hudby a tancování? Že by z filmu zůstaly jen titulky? Opak je pravdou. Jmenovec je brilantní film nabízející pohled do indické rodiny v USA. Povedeně jsou zde ztvárněny indické tradice, kontrast se západní kulturou a posun v myšlení indických dětí, které se již v USA narodí.

Sněhurka a lovec (2012)

Stále nechápu, proč tam byla vytvořena ta role lovce:))) Ale jinak originálně pojatá Sněhurka:) Těšil jsem na nějakou velkolepou bitvu, ale bohužel jsem se nedočkal... nevyužitý potenciál a nedodělaný příběh ve všech směrech. Slabé 3 hvězdy

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Myšlenka docela vtipný, první polovina supr. Ta druhá se mi už nelíbila. Na mě to bylo už moc zvrácený a poslední díly jsem neměl ani komu fandit