Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Supr zvraty a strategie, ale na druhou stranu je to od týhle řady už příliš přeplácaný, že již od prvního dílu podráží každej každýho a kdo je silnej hráč - toho je nutno se zbavit, až to není ani zábava. Hvězdička pro Jamese!:)

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Do sjednocení docela nuda... Hvězdička navíc pro Yaumana, jinak nic moc série. Ale zajímavý je, že tu jedna osoba hraje stejnou "krysu" jako v Cookových ostrovech - výsledek je však úplně odlišný:)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Docela originálně pojatý seriál se superhrdiny:) Láska na první pohled to však nejspíš nebude:)

Ať vejde ten pravý (2008)

Ať vejde ten pravý - aneb všechno, co jste kdy chtěli vědět o upírech, ale báli jste se zeptat. Skvělej film se skvělou celkovou myšlenkou. DOPORUČUJI všemi deseti! (mimochodem v remaku hraje hlavní hrdinka z Kick-ass!:))

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Pokud nemusíte, tak tenhle film vynechejte.... to není horor, to je prostě lavina nechutností od první minuty do tý poslední - především do tý poslední. Jak řekla jedna mezinárodní ratingová agentura - tenhle film by neměl vidět nikdo!

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Neviděl jsem ani dvojku, ani trojku a říkal jsem si, že už tam snad ani nic vymýšlet nejde. O čem to tedy bude? Dyť jsou tam zároveň mamuti, opice a věřte nevěřte i žirafy... opak je ale pravdou, ten film byl geniální! O příběh nejde. Prostě skvělé hlášky, vtipné momentky a veverka lepší než kdy jindy. Dlouho jsem se tak nezasmál:) DOPORUČUJI

Temný rytíř povstal (2012)

NESMYSL! Hledal jsem těžko nejvhodnější slovo pro Temného rytíře, bylo jich spousta - dokonalost, genialita, skvost. Po shlédnutí Temný rytíř povstal to správné slovo bylo jasné - NESMYSL! Ten film neměl hlavu ani patu, příběh byl nesmyslný. Několikrát se musela ve filmu objevit postava "vypravěč", který musel vlastně vysvětlovat, co ty nesmysly vlastně mají znamenat. Ve filmu bylo spousta pěkných efektů a spousta nečekaných zvratů... nicméně pokud by se v Teletabies objevil Gargamel ze Šmoulů, Rocky Balboa a Kočičí žena - bylo by to překvapivé a nečekané, ale i tak by to na kvalitě celého "filmu" nezměnilo nic - byl by to stále stejný NESMYSL. Chcete li si uchovat skvělý dojem z Temného rytíře, tomuhle netopýrovi se vyhněte.

Avengers (2012)

Já jsem se super pobavil. Iron man rolls! A před tím jsem viděl oba Iron many a Kapitána. Myslim, že minimálně tyhle dva by bylo fajn před Avangers vidět, aby se člověk trochu chytal, ale jde to i bez nich:) Chcete li akci, napětí a super komedii - DOPORUČUJI!:)

Hunger Games (2012)

Začátek filmu byl na můj vkus docela dlouhý a to i přes to, že samotný smysl byli tvůrci filmu schopni vyložit "vysvětlujícím videem" během jedné minuty. Přesto však hned jak se to rozjelo, tak mě to už nepustilo! Celou dobu jsem se cítil, jako bych byl v aréně s nimi a každých 5 minut jsem měl chuť vykřiknout: "Bacha, je za tebou!". Celkově DOPORUČUJI! Šel bych na to třeba i znova a na dvojku se těšim:) Ta atmosféra vás vtáhne, bomba!

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Milovníci hororů, milovníci originálních parodií, tohle je pecka!!!:) Je nepříjemný, když si chcete jen tak strávit víkend v temných hlubokých lesích, nikoho si nevšímat, o nikoho se nestarat, a nakonec se kolem vás začnou vraždit děti o vaše bodáky a motorovou pilu:))) Tělo v sekačce jako sebevražda? Co myslíte? Nikdo si nikoho opravdu nevšímá?:)))