Joey (2004) (seriál)

Tenhle seriál dokazuje, že i když byl Joey v Přátelích velmi vtipnou postavou tak samotný hodně ztrácí, přestose na to dá ale dívat. Každopádně v porovnání s Přáteli nemá šanci.

Happy End (1967)

Pro mě donedávna neznámý film, který si získal mé srdce. V české kinematografii naprosto originální kousek za který se nemusíme stydět. Jedná se o jeden ze zapomenutých skvostů českého filmu.

Bílá paní (1965)

Děti opovažte se někdy lhát. Až děsivě absurdní konec, kvůli kterému se ani nedivím že byl zakázán.

Hip Hap Hop (1992) (pořad)

Asi je v tom hodnocení hodně nostalgie, ale přeci nemůžu srazit můj oblíbený dětský pořad.

Partička (2009) (pořad)

Kouzlo improvizace zde funguje, i když to v některých scénkách trochu skřípe, většinou se to povede a většinou se člověk dokonce válí smíchy po zemi.

Maléry pana účetního 2 (1983)

U jedničky jsem se neubránil řehotu,u dvojky jsem bohužel usnul. Jako by to celé ztratilo spád, když už se našlo něco vtipného bylo to většinou jen obšlehlé z jedničky. Poněkud zklamaný z dvojky, která hodně ubrala.

Lakomec (2003) (TV film)

Mám rád tuhle divadelní hru a tohle zpracování Lakomce v čele s Viktorem Preissem rozhodně neurazí, spíše naopak.

BrainStorm (2008) (TV film)

Tak trochu nečekané překvapení se skvělými herci, obzvlášť Radoslav Brzobohatý exceluje. Je tak trochu pohádka zasazená do reality.