Rampage Ničitelé (2018)

Akční filmek ala Godzilla! Jediné co to kazí, je happyend na konci. V The Rockovi jsem ale viděl sám sebe, člověk co má radši zvířata, než lidi(s tím rozdílem, že bych se na lidi vykašlal). Další věc, co nikdy neomrzí, je destrukce měst. Děj nehledejte, protože tady o něj nejde, tady jde o akci a obří monstra, kterejm nelze než jinak, než fandit! Nejvíc se mi líbil vlk, co tam trhal lidi na kusy, tak jak to mám rád.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Stalo se nečekané, tento seriál zcela podle mého zastínil SG-1. Partička kolem Shepparda má říz a jediná postava co mi tam vadila, byla Sheyla. Také Wrightové tam jsou cool namaskovaní borci. Jako správnej fanda scifi dávám za *****

Duch ve stroji (2017)

Jojojo tohle fakt můžu. Film podle předlohy Japonských anime se podle mého povedl, né k dokonalosti, ale prostě se povedl. Je to sice zjednodušené, ale za to ubylo nudných dialogu a film má větší spád.

Příchozí (2016)

nudné, ploché. v půlce jsem usnul na čtvrt hod. a pak se zeptal kamoša, jestli jsem něco propásl a on mi odpověděl, že vůbec nic.

Blade Runner (1982)

Scifi pro fandy co mají rádi kecání a kecání a nic jiného než kecání. Atmosféra mi připada jako z kanálu vytažená a snímek jsem ani nedokoukal a musím říct jako fanda scifi, že se jedná snad o nejnudnější scifi.. a musím zmínit největší klišé ve filmech, že hlavní hrdina je zase polda, neboli v tomto případě Blade Runner.

Blade Runner 2049 (2017)

Zbytečně zdlouhavý film, plný zbytečných záběrů. To samé se dá říct i o příběhové lince. Atmosféra mě příliš nezaujala a akční scény ve filmu téměř nejsou. Přirovnal bych to trošec ke knize R.U.R. z které je pravděpodobně čerpáno, ale na rozdíl od tohoto filmu, je R.U.R. skvost.

Gotham (2014) (seriál)

Psychopati, vrazi všeho druhu, tajné spolky, mafie a proti nim stojí James Gordon, Bruce Wayne a jejich parta. Ovšem nejlepší postavou a také hercem je Robin Taylor alias Tučňák, začíná tam jako Lúzr, ale postupně se vypracuje. I on má svou partu. Seriál začína jako mafiánský-krimi, ale postupně se mění na komixový a mi múžeme bejt u zrodu Mr. Freeze, Hádankáře, Jokera a dalších.

Hardcore Henry (2015)

Hahá parádní akční-scifi jízda, plná hromadama mrtvol, překvapujících záběrů, sem tam nějakejma kozi*kama a Copley ktomu. I nějakej humor tam je :-) Tohle prostě je PC hra, hraná režisérem a jeho squadrou. Nemohl jsem odolat a dát jedině za ***** Jediný film svého žánru, pokud teda vím.

Elysium (2013)

Už to není tak dobrá scifárna jako District 9, ale Copley tu hraje záporáka a jde mu to! Na druhé straně Damon a o zápletku je postaráno. Nejvíc ovšem se mi líbil konec a to protože dopadl jen na púl dobře, kdo by chtěl furt sledovat happyendy.