Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Skvělé postavy, skvělý humor a podle mého jeden z nejlepších sitcomů co vůbec jsou. Ale to platí zhruba do poloviny. Druhá polovina je už spíše rodinný seriál a vtip se už prostě vytrácí, či opakuje.

Cesta do středu Země (2008) odpad!

Tak tohle hodnotím jako nejhorší film, co jsem kdy viděl, no viděl po hodině jsem to vypl. Skupinka totalních idiotů skáče, nebo se klouže do středu země a vše jim náhodou vychází jako po másle a ikdyž jsem neviděl konec, tipuju, že dopadl největším happyendem co snad v historii filmu byl natočenej, protože těm hlavním hrdinům vychazí vše, jako kdyby to byli největší šťastlivci ve vesmíru.. ten film je tak špatnej, že bych hodnotil lépe i seriál Esmeralda, či film žraločí tornádo, tam jsem aspoń zahlídl lidi na kusy..

Predátor 2 (1990)

Přátelský a mírumilovný Predátor si užívá ve městě. Romantická zápletka zabírá celý děj filmu, což mi vyhovuje a dotoho romantická nadčasová hudbna. Danny Glover ukazuje svůj hladký hrudník a Predátor je z toho úplně vedle, že s klidem elegantního tančníka v rytmu tanga vytvoří elegantní pár a film končí jejich spřátelením. V tomto filmu je i znatelná přátelská atmosféra, která vás zcela pohltí a proto jsem dal za ****

Predátor: Evoluce (2018)

Eště teď rozdýchávám tu ehm sra*ku. V tomto film je vše prostě špatně..

TRON: Legacy 3D (2010)

Srdcovka. Takhle by mělo scifi vypadat. PC hry ve filmu a ten závěr, ten byl excelentní. Ve filmu jsou i dvě hluchá místa, ale i tak mě to uchvátilo a atmosféra v programu mě fakt dostala.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Nevím co bych tomuto snímku vytkl. je to téměř dokonalost sama. Snad jen to, že zub času už trošec zapracoval.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Tento film na mě udělal trošec dojem, ale spíše zklamal, teď rozeberu všechny aspekty proč se tak stalo. První hodnotím vizuální stránku, která je excelentní. Jako druhej aspekt herce, sice se jedná převážně o dětské herce, kteří podávají dobré herecké výkony, ale pořád to jsou děti, takže pro mne zcela nezjímavé. Další je děj. Byl by fakt dobrej, jenže se tam o5 musela připlést romanticko-zamilovaná sra*ka eeee zápletka, navíc mě štvalo, že hlavní hrdina byl posedlej tvůrcem OASIS a znal jeho zdokumentovanej život skrz na skrz, nazval bych ho úchylnym voyerem. Další je konec filmu, kterej dopadl totálním happyendem. Tak abych to shrnul jak to vidím já: jedná se o pohádku o skupině fakanů závyslých na hře(hrách). kde je půl děje o princi, co našel princeznu a dopadlo to tak šťastně, že spolu žili šťastně až do smrti..

Avengers: Age of Ultron (2015)

Já teda nevím, ale četl jsem ňaké komixy, viděl ňaké seriály a musím říct, že Ultron byl super těžký protivník, no a tady ho spláchli v jednom filmu, kterej byl sám o sobě nudný. Zápletka trapná, stejně jako název Sokovia. Ultronovi by určitě slušelo, kdyby někoho z Avangerů zabil, třeba nudné a zcela nezajímavé postavy Black Widow a Hawkeye. To by dodalo na filmu tršec větší šmrnc.

Captain America: První Avenger (2011)

Tento film, je pro mne nesmírně těžké hodnotit, protože první půle je otřesná a druhá akční půle, je na úplně jiné ůrovni. Takže za ***