• Romantický

Ztracená (2001)

Ušlápnutá myš, tuctová holka a (s prominutím, Piper) šílená lesba. Dvě dívky si vesele užívají projevů své lásky, když jim však začne hrozit odhalení, jedna z nich se stáhne a předstírá, že to byl jen románek, experiment. Předstírá dokonale a psychika její "lásky" to neunese. A v těch nejhorších chvílích jí dělá oporu právě společná kamarádka obou dívek, Myš. Och, jak nápadité.

Příběh rytíře (2001)

Zvláštní, jak dokonale jdou skloubit akční, dobrodružný, romantický a historický film s komedií. Prostředí je okouzlující, a ačkoliv tu historie nejspíš dostává pěkně na frak, je to zkrátka pastva pro oči. Když si k tomu připočteme bezvadné herce, přiměřenou dávku skutečně vtipného humoru a sem tam dramatický moment bez výrazných klišé, stává se Příběh rytíře něčím výjimečným. Pane Helgelande, klaním se. Váš film je jako život - rozbrečí, rozesměje, neurazí. A že u toho bylo i několik Čechů? Áve!

Eurotrip (2004)

Tak trochu přihlouplá, přisprostlá, úchylná komedie. Humor je to pubertální... ale kdo se nebavil nad malým německým synkem? Navíc neuvěřitelně chytlavá melodie ústředníí písničky.. "Scotty doesn't know, Scoty doesn't know, Scotty doesn't kno - ow!"

Beze stopy (2002) (seriál)

Samotný seriál nic nového nepřinesl... Ale ty případy sou poměrně zajímavé a žádné hrubé chyby nevidím.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Nebudu se dlouze rozprávět...Smála jsem se. "Ježíši, Mojžíši!" :-D

Dr. House (2004) (seriál)

Proč 5 hvězdiček? Takže...Dr.House je: cynický, sarkastický, poťouchlý, škodolibý, bezcitný, šílený, kulhající, nepochopitelný, nepředvídatelný, neoblíbený, tvrdohlavý, charizmatický, drzý, SEXY... a hlavně skvělý seriál :) Děj je tak pestrý že nikdy nenudí, herecké obsazení výborné, nemám víc co říct ,než že Dr.House je taková moje malá a oblíbená závislost.

Přátelé (1994) (seriál)

Přála bych si, aby mí přátelé, byli jako Přátelé. :-)