Marta a Věra (2014) (seriál)

Po prvním díle zklamání, nicméně dávám zatím dvě hvězdičky alespoň Sabině, ta to zatím jediná táhne, uvidíme co dál, postava Lišky je děsná...

Nařčení (2012)

Výborně natočený a výborně zahraný. Polemizovat o tom, jak by se kdo zachoval či nikoliv ...je mi to fuk. Nenudila jsem se ani vteřinu.

Hluboko (2012)

Já jsem nadšená, z reakcí zde jsem se trochu bála, ale mylně. Nemůžu nic vytknout, syrově natočeno, bez zbytečnejch melodramat a zbytečnejch plků a natočeno v reálném prostředí!!!! Né v nějakejch nádržích apod. jak tomu bývá zvykem, víme kde. Film mne zasáhl emotivně mnohem víc, než bych čekala a nepotřebuje k tomu zbytečné berličky, jak známe. Takže díky, Baltasare!!!!

Banshee (2013) (seriál)

tak zvyšuju na pět, sice postupem víc vnímám pár blbůstek a nedotaženosti, ale co, je to sakra zábavný a na každej díl se těšim!

V záři neonů (2010)

Milé překvapení! Žánr komedie/drama zajímavě zpracován od jiných zemí atypicky, každý potencionální vývoj situace bych předvídala absolutně jinak, slušná podívaná.

Pražská 5 (1988)

Jasně, ano, prostřední tři jsou slabší, ale díky " Na brigádě" prostě nemůžu dát jinak než za pět!!!! Zbožňuju to už takovejch 15 let, kdy jsem to poprvé viděla a hlášky a písničky nezapomenu do smrti, tak jest..... čest!!!!

Pláž (2000)

Asi to není tak špatný, jak to vidím já, hodnotím pouze ze svých osobních pocitů, knižní předlohu miluju, film mě zklamal.

Třídní sraz (2011)

Tak to jsem v tý hnusný zimě přesně potřebovala, uvelebit se v sále a hodinku a půl se smát od ucha k uchu. Strašně příjemnej film, pro zlepšení nálady ideální!