Babí léto (2001)

Krásně natočený film, který je celý zaměřený na staré lidi a to tu ještě nebylo ;) Úžasné herecké obsazení, o hereckých výkonech ani nemluvím. Film o lidských snech a přáních vě veku, kdy se předpokládá, že jen čekají na smrt. A konec mě vždy dojme.

Pan Včelka (2007)

Animák, který je zábavný, vtipný, nechybí mu akčnost a dobrodružství. Pan Včelka je úžasně milý. Film sice nemá žádné hlášky, které byste potom používali, ale rozhodně vás nebude nudit.

Austrálie (2008)

Ach ouvej,....tak to bylo velké zklamání. Prázdný, DLOUHÝ film u kterého jsem prostě nudou usla. Od Baze Luhrmanna jsem čekala něco tak úžasného a okouzlujícího jako Moulin Rouge, ale...tohle bylo otřesné. Neviděla jsem to v kině a tak si myslím, že by to velké plátno trochu zachránilo. Jinak 2 hvězdičky za první třetinu filmu a krásnou krajinu.

Alexander Veliký (2004)

Svělé herecké obsazení ( i když Angelina Jolie se mi do role matky Alexandra vůbec nehodila) a úžasná výprava. Film je bohužel moc dlouhý (kdyby měl původní 3 hodiny 45 min, asi bych se na něho vůbec nedívala!). I tak je to vydařená spolupráce 4 zemí ;)

Babel (2006)

Wow, překvapivý herecký výkon Brada Pittta i Cate Blanchett! Film je skvěle propojen a má divákům co říct. Jedno z nějlepších dramat, co jsem v poslední době viděla, všech pět hvězdiček to má zaslouženě!!!

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tak tenhle film je naprostá jednička, aspoň tedy u mě. Režisér David Fincher si skvěle pohrál s časem, s příběhem o životě, smrti, lásce. Neobyčejně obyčejný příběh jednoho kluka, který byl prostě jiný. Skvělé herecké výkony v podání Brada Pitta a Cate Blanchett. Konec filmu byl úžasný a nabitý emocemi. Chvíli jsem se jen tak usmívala a zároveň brečela. Dvěma slovy: NEOPAKOVATELNÝ ZÁŽITEK

Báječná léta pod psa (1997)

Film který ukazuje věci pravdivě a nebojí se nic ukázat. Vtipný film na základě asi nejlepší Vieweghovy knihy;) Není co dodat.