Mechanický pomeranč (1971)

Mechanický pomeranč vás pohltí a nepustí. Mistrovský kousek Stanley Kubricka s úžasným hereckým výkonem Malcolma McDowella! Jeho hlas mě přivádí k šílenství, behá mi z něho mráz po zádech. Jeho ironii života nejde přeslechnout. Jeden z můj nejoblíbenějších filmů, a také jeden z mála filmů, který předčil knihu. Doporučuji!!! Stanley Kubrick je právem nejlepší režisér!

Marley a já (2008)

Velmi milý, upřímný film, který ukazuje život takový, jaký je. Film mě zaujal svou neobyčejnou obyčejností a ke konci jsem se neubránila slzám. Žádné usekané, nevkusné scény nebo ,,americký" konec, jen život jednoho psa, který dokáže víc, než si člověk umí představit. Není co dodat, není co vytknout, 5 hvězdiček...

Slepičí úlet (2000)

Super rodinný film o ,,hloupých slepicích". Moc se mi líbil nápad i zpracování filmu. Takové animáky by se měly točit:-)

Skrytá identita (2006)

Velice dobře natočený film u kterého se určitě nudit nebudete. Zajímavé a překvapivé zápletky a rozuzlení. Chvíli jsem přemýšlela i o pěti hvězdičkách, ale přece jen konec byl malinko úsměvný, udělalo to na mě dojem, jakoby režisér už nevěděl kudy kam a chce to ukončit rychle a ,,bezbolestně". Ale film doporučuju každopádně;-)

Tobruk (2008)

Dějově je tento film velmi prázdný...některé scény jsou zajímavé, ale čekala jsem větší dramatičnost, nebo nějaké emoce. Přijde mi, že vojáci ani nějak neprožívají, že je válka, nepřemýšlejí o smrti. Lepší film o druhé světové válce je určitě Nedodržený slib.

Pařba ve Vegas (2009)

Není to až tak fantastické, jak jsem předpokládala. Má to vtip, ,,zápletku" a akčnost. Je to taková příjemně vtipná oddechovka.

Děti noci (2008)

Nenadchl mě, ani neurazil.Je to jakoby režisér střihl pár scén z normálního dívčího života. Akorát je to na mě celé moc depresivní.

Poslední plavky (2008) odpad!

Nejhorší film, jaký jsem kdy viděla. Nevkusné, nevtipné, nudné.....našla bych ještě daleko víc záporů!!!!

Nedodržený slib (2009)

První půlhodinka lehce pokulhává a pořád jsem nějak nechápala, o čem ten film vlastně je, nebo spíš, co se bude dít. Ale to se poté změnilo, zvláště poslední hodina, to byla síla. Smutný film, který na vás udělá dojem. Málo války a bitev, což ocení ti, kteří takové ,,krváky" nemají rádi stejně jako já. Herec v hlavní roli byl velice dobrý. Místy jsem až nevěřila, že takový film dokáže slovensko, česko a USA natočit.

Michael Jackson: Pohřeb (2009) (pořad)

Šíleně komické a nevkusné. Michael si zasloužil lepší a hlavně soukromější pohřeb. Komerční blbost.