Wonder Woman 1984 (2020)

preboha preco. DC mam moc rad. Bal som sa ze to bude moc feministicke, ale to nebol proble. Je to zufalo slabe, nudne. Trikovo a obsahovo podpriemerne

Bažináč (2019) (seriál)

tak zufalo nevyuzity potencial..

Zavaleni (2006) (TV film) odpad!

to snad niekto nemoze brat vazne ani ako skolsky projekt na prvom stupni ZS

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad) odpad!

Lada je az prilis. Blbe gesta, blby slovnik, blbe vychytavky. Proste je to fakt zle, moc zle

Kmeny - Motorkáři (2015) (epizoda)

az prilis roztahane zabermi do prazdna. A smutne, ze diel hovori asi o 10% motorkarov. Absolutne odignorovani cestovatelia, communeri (ludia co jazdia dom-praca pretoze chcu a bavi ich to). V dokumente bolo vidiet len pozerov a to je skoda. Chybal tam trochu flejm motorkari vs svet (automobilisti, cyklisti, matky s kociarmi)

Hněv Titánů (2012)

Boze moj. To co okopirovali tvorcovia v prvej casti z remaku, nebolo mozne urobit tu as tak to bola proste tragedia. Skoda casu straveneho pred bednou, este ze to kazdych 15 minut prerusila vkusna reklama na Clavin (TV Nova tri krat hura)

Svatby v Benátkách (2014) (seriál) odpad!

popri tomto vyzera serial Ulice ako extremne slusna vec. Toto je kostrbate a smutne debilne. Scenar asi pisal simpanz pocas obednej prestavky medzi datlovanim scenaru Doktorov z Pocatku. Ale obecentsvo si to asi najde