Agent z vesmíru (2007)

Mizerný film s ještě mizernějšími herci.Dacascos se tu tváří jako terminátor a kolikrát si tady kopne?4x?Jinak se tu stále střílí z poplašnáků.Aspon, že na herečky se dalo koukat, jinak tenhle film opravdu nemá smysl.Pro milovníky scify nebo akčního žánru je tohle pořádnej brak.20%

Ali (2001)

Je to nádherně natočený a zpracovaný film o jednom muslimském boxerovi. Který vždycky věděl, co chce od života a tvrdě se hnal kupředu. Ali vždycky věděl, že je nejlepší, ale sebevědomí mu rozhodně nechybělo a rád se jím pyšnil, což ovšem možná i odrovnalo většinu jeho soupeřů. Takové argumenty jaké Ali měl a jak všechny schazoval, bych spíš čekal od wrestlerů než od boxera. Ve filmu je též řešena otázka černochů žijících v Americe a jejich diskriminace. Mě se film velmi líbil, určitě doporučuji. 95%

Aljaška v plamenech (1994)

Je to krásný film odehrávající se v krásné Aljašce. Film je zaměřen na ekologickou tématiku. Co to stojí změnit jednoho chlapa. Musí kvůli tomu zemřít všichny, aby pochopili, že nafta tu není věčně, že nemyslíme na osudy naších dětí. Znečištujeme vzduch, umírají stovky zvířat na znečištění. A myšlenka alternativních paliv už je tu více než padesát let. A už by mohla být i zrealizována, jenže kdo se postaví mocným a bohatým naftovým magnátům a řekne jim přejděte na vodíkový pohon? Steven Seagal.

Alluda Mazaaka...! (1995)

Ty vole tohle se mi líbilo stejně jako Komando, Indové u mě mají plus. Bollywood je fakt dobrej a lepší žánr než akční nikdy nebude existovat.

Andromeda (2000) (seriál)

Nějaké díly se daly shlédnout, ale hlavně bez Kevina by to byl odpad.

A-Team: Poslední mise (2010)

Je to opravdu tak strašné? Ano já říkám, že jo. Veškerá akce at už začátek v Bagdádu, vysvobození členů A-Teamu z vězení,létající tank, klouzání po paneláku atd. to všechno je tak mizerně natočené, že se mi z toho chtělo blejt a myslel jsem, že mám epilepsii, akční sekvence typu, žádnej stativ, točí se akce, někdo beží ze samopalem a kameraman běží za ním, při tom se houpe ze strany na stranu, šíleně se u toho řve a všechno mi to přišlo, jakoby natočené na zeleném pozadí, prostě strašně mizerná kamera. Tohle nechápu, při tom ten film musel mít vysokej rozpočet, ale potenciálově to zůstalo úplně nevyužito. Při tom hlavní myšlenka filmu o očištění jmen týmu byla tak dobrá a takhle to dopadlo. Propadák roku. Docela vám zavidím, že jste si film užili já teda ne. Normálně by film byl za 4*, ale 2 musí dolů, protože to strašně zkazili a mohl to být opravdu kvalitní akční film. 35%

Atlas mraků (2012)

Návrat z kina a ty volééé!!! Cloud Atlas fakt u mě zabodoval, chápu ty nadšené recenze, jedná se opravdu o něco unikátního, jedinečného, že vás ten film doslova zbaští zaživa. Prvních 10 minut to jen tak běhá kolem vás, nechápete ty odlišné dějové linie a pak Buum! A jste v tom. Ani jedna scénka tu nebyla zbytečná, střídají se tu příběhy od roku 1844,1977,2012,2144 a 2xxx. Herecky naprostá bravurnost, chválím Halle Berry a Toma Hankse. Příběhy do sebe začnou zapadat až tak poslední půl hodinu. Určitě mě Tom Tykwer překvapil, uvažuju, že si dám zítra druhé kolo, těch 130kč mi fakt líto není. Určitě doporučuju!

Austrálie (2008)

Zpočátku jsem si říkal, že se jedná o obdivuhodný film, záběry divočiny, hor a lidí jsou velmi pěkné, ale po 40 minutách se to nějak zvrto a stol se z toho film o ničem.Každou chvíly se děj mění v nelogických intervalech, které velmi nudí a vyčerpávají.Výprava a vysoký rozpočet není vše, chce to také kvalitní scénář, což tento film zcela postrádá a navíc to režisér s těma 165 minutama trochu přepísk, tohle není Pán prstenů, ketrý má našlapaný a dobře zpracovaný scénář, tady by bylo optimální těch 95-110 minut.Objektivní kvalita filmu 60% mě se film líbil na 35%

Avatar (2009)

Revoluční film je to bezesporu, co se týká efektů a rozpočtu určitěse nedá Avatar s žádným filmem srovnat.Co mě,a le dost sklamalo byl scénář, né že by byl jednoduchý, to není aale je dost předvídatelný a to mě u cameronovského filmu dost překvapilo. Terminator ani Vetřelci se nedají říct dopředu co tam vyběhne a když už se zdá být konec tak se ukáže, že není. Avatar je skvělý pouze ve 3D, na monitoru to není nic moc, proto jsem několikrát váhla jestli dám 3 nebo 4, ale nakonec jsem dal 4. Optimista vyhrál.

Až do smrti (2007)

Můžu s jistotou říct, že tento film po Peklu Van Dammovo nejlepším filmem, které natočol po roce 2000.Herecké výkony na Van Damma ujdou, v roli fetáka nebo po komatu, přestřelky jsou na slušné úrovni i záporáci, film na mě dělá dojem kvalitního Německého krimi.Něco ve stylu Wolfův revír, ale s Van Dammem.