Rocky IV (1985)

Snad nejlepší díl Rockyho, najde se v něm vše! Jeho jednoduchost je úchvatná, prostě supa. Myšlenka je úžasná, kterou ani jiný díli Rockyho nemaj. Kéž by se i v dnešní nátačeli filmy, u kterých se dá odpočinout tak jako u Rockyho IV. Tenhle díl má snad nejlepší hudbu a zpracování tréninku.:) Stallone udělal dobře, že těch dílů natočil víc, všechno to na sebe skvěle navazuje!:) Drago jako kamenná tvář a to je dobrý, i když je dost nesympatickej! Líbí se mi věta, kterou Drago říká Rockymu, když proti sobě nastupujou. -> "I must break you!" 100%

Temný úsvit (2006)

Vážně pěkný film, líbil se mi. Skvělý děj podle skutečné události, který je natočený dost dobře. Christian Bale zahrál výborně svou roli, dobře se do ní vžil..:) Je pravda, že jsem od tohoto filmu moc nečekal a docela mě potěšil. Trochu jsem se divil, že ve filmu neni skoro žádná hudba, ale pak jsem zjistil, že tam ani nějak nezchází. Také mě pobavilo to jak už tu psal "david666", že hlavní hrdina, přežil po svém návratu další čtyři havárie.:) 90%

Jumanji (1995)

Na svou dobu to bylo neuvěřitelně chytlavé..:) Je pravda, že jsem to dlouho neviděl, ale to co si z toho pamatuju jsou docela kladné vzpomínky... Nijak úchvatné výkony není nutné čekat, je to takový oddychový film s trochou fantasy... Jumanji jsem viděl nejméně pět krát a pořád jsem se na to dřív vydržel koukat, dnes už bych to asi nevydržel..:) 55%

Božský Bruce (2003)

Jeden z nejnormálnějších a nejlepších filmů Jima Carreyho... Hraje svou roli normálně a né s nějakejma zbytečnejma úchýlejma výrazama... Role Bruce mu sedla i Jennifer Aniston nezahrála špatně.:) Docela dobrá komedie, která neurazí... Rozhodně se najdou i horší a to o hodně horší!.. Na to, že je to komedie, to je vážně dobrý..:)

Americký gangster (2007)

Pěkný film, který splňuje všechna potřebná kritéria správného filmu!.. Vynikající herecké výkony Denzela Washingtona a Russella Crowa, kteří předvedli dokonalé herecké koncerty... Musím přiznat, že Denzel Washington dle mého předvedl lepší výkon než Crow... Čekal jsem od toho filmu trochu víc než co nakonec je, přesto to je vynikající film z gangsterského prostředí... 80%

Kvaska (2007)

Češi se opět moc nevytáhli, i když to bylo lepší než některý nový český filmy..:) Jako film je to dost podprůměrné, herecké výkony prkené, jediné dobré na tom byla hudba... Příběh jsem naprosto nepochopil, připadalo mi to o ničem, naprosto nesmyslné a nereálné..!! Filip Tomsa nepředvedl nic úžasného, na to, že sklízí docela dobrou kritiku... Tři hvězdičky za Landovu hudbu! 35%

3:10 Vlak do Yumy (2007)

I když westernový žánr zrovna moc nemusím, přesto mě tenhle film maximálně zaujal. Pro mě je to něco novýho s vynikajícím příběhem a ještě lepším obsazením. Crow a Bale úchvatný výkon předvedl každý z nich. Dle mého pořádná akce začala někdy v polovině filmu, v první polovině akorát člověk zjišťuje o co jde. Film se mi dost líbil, dávám pět hvězdiček.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Viděl jsem již několik dílů - přesně tři série a osm dílů - proto si myslím, že už jsem oprávněn hodnotit... Moje hodnocení je 5***** bez jakýchkoli špatných názorů na to apod.!.. Prison Break je seriál, který dokáže zatáhnout do děje a bavit až po poslední díl(doufám)..:) Vynikající obsazení herců. Doukážou být ve své roli věrní.. Seriál dokáže bavit, napínat a vždy nechá diváka čekat na zvrat, který bude následovat... Wentworth Miller, dobrý herec, kterému role Michaela Scofielda bezvadně sedne, vypadá i docela inteligentně na to, že se nechal celej potetovat... I další obsazení herců je vybrané trefně a dobře, dodává to tomu tu vězeňskou atmosféru, kterou jinde člověk neokusí(jedinně ve vězení)..:) Já se tam nechystám. Ztraceni oproti Prison Breaku jsou naprostá blbost, což jsou i bez Prison Breaku..! Seriál se mi líbí, naprostý stkvost mezi seriáli dnešní doby.!! 100%

Transformers (2007)

Celkem dobře natočený snímek s dobrým nápadem..:) Stopáž 144min je dostačující a ani nebudí dojem, že je to až nějak moc natáhlé... Toto je u jiných filmů hodně velký prolém!..:( Michael Bay je dobrý režísér, podařilo se mu natočit další dobrý film, který se uchytil... Zpracování je vážně vynikající, kamera taktéž, ta se mi líbila snad na celém filmu nejvíc..:) Plechoví roboti jsou hračky mého mládí, jen nebyli plechoví a tak velcí... Film dobrý, dávám tomu 4****, přece jenom jsou pořád i lepší filmy než tento..!:) 80%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Film, který už asi nikdo nepřekoná!.. Dokonale propracovaný příběh s vynikajícími hereckými koncerty Tima Robbinse a Morgena Freemana, opravdu podali vynikající výkon..! Od roku 1994 nevznikl lepší film, který má jakýkoli náznak podobného příběhu... Snímek, do kterého se tak vžijete, že vás posléze dokáže i dojmout a možná některé i rozbrečet..!! Zpracování bez jakýchkoli komentářů, prostě super... Tohle je film, na který člověk jen tak nezapomene!!! Tohle je jedinný film, kterému dávám 100%. Patří mu to..:)