Velký bazar (1973)

Zidi ty komedie ("božské" komedie) prostě umí a tahle je opravdu skvost. Parádní film, který mohu shlédnout nespočetněkrát a stejně mě nepřestane bavit. Nejlepší film s Les Charlots, no ikdyž to většina jejich filmů je skvělá. Jediná nevýhoda je to, že pokaždé při tom filmu dostanu obrovský hlad a chuť na něco dobrýho, když tam vidíte, jak se tam žere a pijou samé dobroty :D

Hačikó - příběh psa (2009)

Miluju zvířata! Miluju filmy se psí tématikou! A tenhle, tak to bylo fakt něco. Absolutní hra na city. Ač si už ani nepamatuju, kdy jsem brečel naposledy a zřejmě to bude už hodně dlouho, tak dnes jsem u toho filmu brečel jak malej a to né jen jednou. Jeden z nejkrásnějších a nejdojemnějších filmů, co jsem kdy viděl a nakonec bych řekl jen jedno: "Já chci taky Hačiho!"

Taxidermia (2006) odpad!

Sračka překonávající zdaleka větším obloukem a velikostí mnoho jiných odpadních blitků. Tři příběhy z tzv. "rodinné generace" pojednávající o hovnech a sračkách toho největšího kalibru. Pokud jste fanoušci piss porna a fekálně úchylných forem sexu, pak je to film dělaný naprosto pro vás. Nechci tu zbytečně spoilerovat, ale film se teda dělí na 3 části - [b]v první[/b] se dozvíte, jaké to je šukat malý otvor v dřevěné stěně, ukájením se nad chlupatými slečnami, které v kaďiboudě vypouští své bobany, znásilnění prasete a nakonec vznik nového fagana s prasečím ocáskem. Ano, to vše se stihne za necelých 30 minut. [b]Druhá část[/b] už se přenáší z otvoru řitního do otvoru ústního, ze kterého jsou nyní vypouštěny sračky toho největšího kalibru, takže sledujete bandu obézně postižených špekounů, kteří se neustále něčím cpou a jsou schopni během 5 minut sežrat tolik krupicové kaše, co normální člověk, na kterého v tomto filmu nenarazíte, nesežere za celý život. A nakonec poslední [b]třetí část[/b], kde ty sračky už nelezou z jednotlivých otvorů, ale jsou všudy přítomné. Takže sečteno podtrženo = z tohoto snímku pokud nedostanete sračku nebo záchvaty neustálého blití, tak vás ty hovna sežerou zaživa.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Nový název: Sračkoidní sračkoid přesračkovanejch sraček! Bože, no co todle bylo za hovadinu, to snad ani není možný. Byl bych radši, kdybych to neviděl. 100 minut života ztraceno.

Mlha (2007)

Nemohl jsem se rozhodnout, jestli tomu dát 5* a nebo odpad.. Po chvilce rozmýšlení to ale hnedka bylo jasné - ač je to už z roku 2007, tak jsem to objevil teprve až nyní a je mi líto, že až tak pozdě.. Samotný snímek je kombinací několika hororů - hustá mlha, ze které na vás vyběhnout přišery z Cloverfieldu a většina filmu se odehrává v obchoďáku, jakožto podobně i v Dawn of the Dead (ač rozlohově daleko menším :DD).. Černý právník, který věří jen faktům a na "bubáky" nevěří; Matka dvou dětí, která se musí vrátit pro své zlatíčka přes hrozící nebezpečí (no ironicky vzhledem k těm "poserům" to přežije :DD) a potom a HLAVNĚ: náboženská fanatička, jenž tam furt mele něco o dílu Božím - no už po pár vteřinách, jen co jsem ji viděl, tak jsem měl co dělat, abych si nožem neproříznul monitor. Baba leze na nervy od začátku až do konce (a i po tom konci máte furt pocit, že byste ji chtěli ufiknout hlavu).. No a ten konec!! To jsem se začal smát víc, než na silvestrovský vtípky Genzera, Izera, Suchánka, Gondíků a já nevim, koho ještě.. Hrdinovi hold moc štěstí nepřeje :D Tenhle film je zkrátka pořádný peklíčko, který (ač horor) vás vtipem kolikrát pořádně rozseká. Jeden z nej filmů svého žánrů, co jsem viděl. Darabont je prostě třída. 5*

Projekt X (2012)

Nečekal jsem od toho vůbec nic, takže jsem byl připraven na vše možné.. Ovšem po zhlédnutí jsem měl naprosto neočekáváné pocity - chuť "kalit" a někomu zlikvidovat barák :DD. Nejlepší film, co se house-párty týče, který jsem viděl.. Super žabičky s kozičkama, tuna chlastu a moooc zábavy.. Kéž bych měl barák navíc, kterého bych se mohl zbavit a uspořádat tak takovouhle akcičku :D

Paranormal Activity 4 (2012) odpad!

Paranormal Activity 4 aneb odpad počtvrté. Snažil jsem se tomu přijít na chuť ale prostě ne a ne. Kamera stupidní, scény u kterých se spíš řežu smíchy, než si strachy zakrývám oči (jestli je tohle horor, tak jsem asi naprosto mimo mísu) a herci.. Jooo ti herci, to je taky liga.. Mám pro toho chudáka, co by se odhodlal jít do dalšího pokračování, jen tyto slova: "Néé pětku néé!!"

Temný rytíř povstal (2012)

Nolan odvedl skvělou práci a snažil se z toho vytěžit maximum. Bohužel ale natočit "něco" ještě lepšího, než je Temný rytíř, tak zde pracuje proti němu. Ono taky jen z pohledu záporáku Bane není Joker. Snímku tak chybí řada prvků, které druhý díl vynáší do výšin. Pro mě je to asi nejhorší díl z celé triologie, ale i přesto pořád kvalitní a za 4*. Ze začátků jsem nebyl spokojen s koncem, kdy vlastně Batman přežil a smrt by byla lepším zakončením, ale po čase jsem si to rozmyslel. PS: Scéna výbuchu stadiónu byla parádní.

James Bond Jr. (1991) (seriál)

Velká část mého dětství - doteď mám ještě 2 VHS. Mě zase nikdy nelákal samotný Bond a jeho filmy, ale tenhle seriál jsem naprosto miloval, a proto nemůžu jinak, než dát za 5*. Samotnou znělku jsem snad ani nikdy nezapomněl. Jen škoda, že už se dnes nevysílá.

Expendables: Postradatelní 2 (2012) odpad!

Největší zklamání, kterého se mi dostalo za rok 2012. Po prvním dílu jsem se nesmírně těšil na pokračování, ale po prvním shlédnutí mi moc do smíchu a radosti nebylo. Lundgren je v prvním díle psychopat, který zabíjí na potkání a najednou proměna, která z něj udělá moulu, kterému se všichni pouze vysmívají a vlastně on se sobě směje taky (v prvním díle by za tohle zabíjel); Willis ze začátku nekompromisní drsňák, který by ani na rodinu nehleděl a na konci proměna v citlivou bábovku, která by Stallonovi klidně i čistila boty; Adkins a jeho bojové schopnosti - nechápu proč ho tam vzali, když jeho bojové umění nebylo využito vůbec a ty dva retard kopy by dal i jinačí „amatér“.. No a Chuck.. Jestli tohle vzal jen kvůli Slyovi, tak to potěš.. Lidi ho neznaj ani kvůli tomu, co umí nebo uměl, ale kvůli těm fórkům a o takovou slávu nejspíš asi nikdo nestojí, aby si z vás dělali srandu kamkoliv vejdete. A oni ho tím ještě zesměšní i tomhle snímku. Posun času je taky brutální - jednou jsou od letadla 7 hodin, a pak když odpalují důl, tak z ničeho nic všichni sedí v letadle.. Jako když by se to jmenovalo Scary Movie 20, tak bych jim to všechno „sežral“, ale tak ani ťuk.. Jediný malý plus je tam JCVD a to je sakra málo. Pokud mají v plánu pokračování, které bude vedeno i v tomhle duchu, tak raději ať nic netočí.