Global Metal (2007)

Tohle nejde jinak než za 5hvězd. Perfektní dokument pro příznivce metalu, nikdo jinej se na něj stejně koukat nebude:-) Chtěl bych zažít tu atmosféru v Indii.. to muselo být něco nepředstavitelnýho:-)

Přizdis*áči (2011)

Na pobavení proč ne, občas je i čemu se zasmát...

Strašáci (1971)

Tak tohle bylo pro mě obrovský zklamání, viděl jsme to tedy s českým dabingem, který je opravdu strašnej a určitě tomu filmu minimálně hvězdičku ubral. Ale pochybuju, že by změnil moje rozhodnutí na 4 nebo 5 hvězd. Na to ten film podle mě opravdu nemá.

Moto cestou necestou (2011) (seriál)

50% Ale jen za ty obrázky Afriky :-) No musím říct, že motorky miluju a na takovou cestu bych se taky rád jednou vydal. Musí to být paráda a fakt asi makačka. Ale že by zrovna tahle skvadra se Zounarem a Noidem byly profíci, to se říct nedá. Oddělat spojku za těch pár km, to je mazec a docela mě dostal díl o cestě zpátky, ten je tak neuvěřitelně zkrácenej jen proto, že měl v háji spojku. Chápu že je to v Africe, ale pochybuju, že by se nedala spojka na BMW sehnat max za pár dnů, i kdyby jí měli posílat až z ČR. Tohle prostě nechápu, borci si to tam jedou užít, a zastaví je na jednu stranu taková "prkotina". Co mají dělat kluci co jezdí sami:-) A ještě je doprovázej 2 auta:-D se divím, že nevezou i karavan, aby se bylo kde vyspat. Hlavně že borci kalej, ale na ježdění nějak zapomínaj. Dobrej nápad napodobit anglický seriál, ale bohužel se to zrovna nepovedlo. Možná by to chtělo příště místo našich "celebrit" vzít opravdové jezdce a neřešit blbosti..

Vzrušení a pády (2006) (seriál)

Musím říct, že seriál s nulovou hodnotou. Kdyby se alespoň zabýval aktuálními nehodami a problémy, ale řešit 20let staré nehody už je trošku zbytečné.

Machete (2010)

50% - Škoda těch posledních 30min, určitě z toho šlo dostat mnohem víc.

Podivní (2010)

Určitě jeden z koukatelných a lepších hororů.

Vraždy bez záruky (2004)

Dlouho jsem se takhle nenudil, pořád jsem čekal kdy přijde nějakej převrat, něco co by mě upoutalo, ale nedočkal jsem se. Určitě se z toho dalo vytěžit mnohem víc..

Volání svobody (1987)

Tyhle filmy mám prostě rád. Kvalitní dílko. Opravdu jsem se nenudil.