Nowhere Boy (2009)

Po pravdě jsem čekal trošku víc..

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Doporučuju se podívat alespoň na 5min - pokud to vydržíte. Protože se snad na nic horšího podívat nedá:-) Na tohle by měla být speciální kategorie. Odpad! je ještě dobré hodnocení..

Pouta (2009)

Škoda opravdu pomalého rozjezdu.. na více než 3 hvězdy to u mě není, ale za zhlédnutí to stojí

Bojovník (1995)

Tenhle film jsem viděl ráno někdy po 5té hodině a po pravdě se mi u něj nechtělo ani spát, ale ne díky kvalitě filmu, ale díky naprosto směšným dialogům a zápletce, která byla více než předvídatelná. Docela dobře jsem se u toho bavil, ale podruhé bych to opravdu už vidět nechtěl. Film opravdu nestojí ani za těch 92min času co mu člověk musí věnovat:-)

Sociální síť (2010)

Asi jsem na to koukal ve špatném rozpoložení.. jinak si to hodnocení nedovedu vysvětlit :)

Populace 436 (2006)

Koukatelné, ale nuda, nuda, nuda... film neobsahuje nic překvapivého ani nijak napínavého. Zklamání.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Celý seriál jsem zkouknul jak jinak než v originále a rozhodně jsem se nenudil. Hlavně 2.série se vážně povedla.

Sex, lži a video (1989)

50% rozhodoval jsem se mezi 2 a 3 hvězdami. Nakonec padla volba na 2. Film je zajímavý až posledních cca 20min, což je na můj vkus dost málo.

Nelítostný souboj (1995)

90% Tak tohle je prostě klasika.. jen škoda toho konce - já bych ho rád viděl s opačným výsledkem:-)