Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Tak se mi dnes u snídaně podařilo zkouknout jeden díl tohohle seriálu. A mám pocit, že mi to do konce života vystačí :-D Nevím kdo se na to může dívat, ale já jsme to nedával. Už po minutě mi to silně lezlo krkem. Tohle už opravdu nikdy ani na tu minutu..

Síla života (1985)

Začátek byl opravdu zajímavej. Tešil jsme se, jak to bude dál. Ale pak napětí a vlastně všechno opadlo. Bohužel, námět byl dobrý. Začátek na 4* ale zbytek sotva na 2.

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Nezajímavý příběh. Na svojí dobu revoluční provedení, ale to je tak asi všechno. Určitě to není na lepší než průměr.

Jeepers Creepers (2001) odpad!

Tak se snažím najít na tomhle rádoby hororu něco pozitivního.. a jediné na co jsem přišel je celkem krátká stopáž. JInak se toho tam opravdu moc najít nedá. Sourozenci se chovají opravdu zvláštně. První to je nejzbabělejší dvojice ve Státech, poté jasně nejodvážnější, pak zase přichází na řadu zbabělá část, aby to vygradovalo znovu odvahou. Hláška "Tak na tohle se koukat nebudu!" a další záběr čučí dál a hromada podobných. Pokud hledáte jakékoli, jen ne logické řešení situací, tak tady je najdete a bude to přesně film pro vás. Já prostě podobné kousky nemusím. Jediná věc na kterou jsem rád koukal bylo jejich auto:-) No už nikdy více! Odpad!

Půlnoční vlak (2008)

Atmosféru to má, spád celkem taky, ale co je sakra ten konec??? Škoda druhé půlky filmu, první vypadala na solidní béčko.

Cecilie (2007)

Myslím, že celkem povedený film s dobrou atmosférou.. první polovina je slabší, ale druhá to naštěstí vynahradí.

Mistr loutkář (1989) odpad!

Tak tohle horor opravdu není - možná pro někoho komu je 5let, ale jinak opravdu ne. Není se čeho bát, ani náznak akce, napětí. No donutil jsme se to dokoukat, ale dalo to vážně práci :-) Možná větší než stvořit tento film...

Mimic (1997) odpad!

Tohle je naprostá ztráta času. Lituju toho času který jsem u toho strávil, celou dobu jsem se nudil a čekal až to skončí. Film nenabízí žádné překvapení, žádnou scénu kde by divák s napětím čekal co se stane dál.. prostě nic. Takže když to shrnu - zábava žádná, scénář o ničem, herecké výkony podprůměrné. No popravdě na tom filmu nevidím nic dobrého, takže odpad! Nemůžu jinak.

Úderem půlnoci (1991)

Celkem nechápu zdejší nízké hodnocení filmu, podle mě celkem povedený kousek. Koukat se na to rozhodně dá, nudou jsem nějak netrpěl:-)

Karanténa (2008)

Opravdu věrná kopie originálu.. celou dobu jsem si říkal, že už jsem to snad někdy viděl...