Bajkeři (2017)

Prijde mi ze u ceskych komedii na csfd plati pravidlo - pridej si k hodnoceni 20-30% tu je totiz kazdy paaan kritik, filmovy mistr recenzent, pro ktereho je neco podobneho okamzite odpad a to bez diskuzi... Preci neni mozne, aby ho neco podobneho mohlo pobavit... Film samotny byl fajn, na pohodu s nekolika trefnyma hlaskama, ktery pomerne dobre reflektuji dnesni mestskou mladez:-) ja jsem si to uzil... 70%

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Totální překvapení letošního roku. Plno známých herců, nespočet hlášek, pro mě jasná kravina, v dobrém slova smyslu, roku. V kině snad nikdo nedokázal být ticho déle jak pět minut. Pokud ale nemáte radi infantilní humor, film se vám možná (určitě) líbit nebude.

Wolverine (2013)

Po dlouhé době film u kterého jsem se nudil. Jim prostě nestačilo natočit skvělý film o Loganovi a jeho bratrovi, oni prostě musejí natočit další film, který je jednoduše příšerný. Proč se mi film tolik nelíbil? Ve filmu se objevuje spousta záporáků, ale nějak mi chyběl takový ten hlavní záporák, všichni byli stejně slabí. Herecké výkony slabé. Kartonový rychlovlak a další. Nad vodou to drží pouze sympaťák Logan a oblíbenost komiksových hrdinů

Muž z oceli (2013)

I přesto, že supermana přímo nemusím, se tento film opravdu vydařil. Po nepříliš povedeném Superman se vrací (2006), opět zvedl jméno jednomu z nejsilnějších superhrdinů. Nejvíce bych na filmu vyzdvihl úvodní část na domovské planetě, vysvětlení supermanových schopností a "eSka" na jeho hrudi. Pro některé zklamáním, pro mě skvělým filmem

Divoký Bill (2011)

Skvěle natočené sociální drama z anglického prostředí, syrové a bez přikrášlení okořeněné skvělými hereckými výkony. Názorná ukázka pro mladé dealery, kam je může jejich "práce" dovést :) Tomuto filmu nemám snad nic co vytknout.

Enderova hra (2013)

Knižní předlohu jsem četl, proto jsem byl při návštěvě kina připraven na nejhorší... Film celkově nebyl špatný, skvělé vizuální efekty, dechberouci závěr, prostě se na film dobře dívalo a rychle utíkal... ALE těch kravin oproti předloze, chápu, že se nedá obsáhnout vždy všechno z knížky, proto mi zde vůbec nevadilo, /SPOILER ALERT/ že děj natáhli na několik měsíců oproti několika roků, že zde téměř žádnou roli nehráli sourozenci, ale těch drobných věcí který zde přímo byly do očí těch, kteří to četli -> velikost Bonza, Obří rozměry údajně zatemnělého Erótu, Fazolek, závěr kdy odletěl kolonizovat bez sestry, počet invazí... myslím, že tohle jsou maličkosti, které by změnit nestáli mnoho peněz a potěšili by nespočet lidí... Nicméně, jak jsem psal v úvodu, film byl dobrý a ne vždy lze objektivně srovnávat knihu s filmovou předlohou, navíc když je vaše oblíbená