• Fantasy

BloodRayne (2005)

zo začiatku to vyzeralo sľubne a potom to uz iba upadá, dej sa zbytočne preťahuje a zapletka je stále priehľadnejšia, až keď je koniec zistite že je to najlepšie....

Vicky Cristina Barcelona (2008)

pripadalo mi to ako telenovela, ale pritom to bolo bohatšie o herecke výkony a veľmi pekné prostriedie.. a najväčšie spestrenie bola penelope cruz, taká šialená španielska manželka a svojej úlohy sa ujala veľmi dobre, ktorá jej presne šitá na mieru..

Parfém: Příběh vraha (2006)

Film sa mi nezdal natoľko putavý aby ma oslovil viac ako kniha...má svoje čaro to priznávam, ale inak sa mi veľmi nepáčil. Chýbali mi tam tie podstatné scény ktoré režisér vynechal a azda i preto sa mi to chvíľkami zdalo až znásilňovanie deja..každý kto už začne pozerať film, si urobí vlastné súvislosti a vsunuté vysvetlienia rozpravača počas filmu sa mi zdali veľmi narúšajúce.. čakala som oveľa lepší film

První oddělení (2009) (seriál) odpad!

Tak toto je vážne hrozné, tak to dopadne keď slováci natočia nejakú hroznú hlúposť a tvária sa ako je to veľmi reálne. Pritom ani polovica vecí nie je natoľko skutočných akurát jedna vec je skutočná, a to, že je to hrozne zle urobené a herecké výkony tak klobúk dole -pred tou hrôzou.

Yago, syn džungle (2001) (seriál)

Podľa mňa to bola jedna z tých dobrých aj keď telenoviel, tak prečo to hneď odsudzovať, že?

Královna Viktorie (2009)

Pri pozeraní som mala pocit že mi tam stále niečo chýba, čo by dodalo filmu určitú zmenu dejovej línie a viac chuti na vychutnávanie si ho. Ale napriek tomu to dýchalo históriou,čo sa mi veľmi páčilo a čo niekedy filmom podobného druhu chýba. A oceňujem, že to nebola klasická romanticka hlúposť, typu ona sa zaľúbila do neho a kopu romantických scén , ktoré vedú akurát k znechuteniu a vypnutiu. Ale v tomto prípade sa tak nestalo, aj napriek tomu že to skončilo dobre.

O život (2007)

Niektore scény sú vtipné, ale film na pozretie tak jeden krát a stačilo, inak sa stane opozeraný..

Božský Evan (2007)

Námet bol zaujímavy ale dej mi nepripadal vôbec pútavo a bol nepríjemne rozvláčený.

Ošklivé káčátko a já (2006)

milá rozprávka a predsa úplne iná ako som ju poznala od malička. Vhodná pre dospelých ktorý sa stále cítia ako deti...Spracovanie vtipné a milé zároveň. A najlepšia postavička bol Ratso:)