• Krátkometrážní

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Podstatne slabšie ako priemerná jednotka... Nuda a trápnosť nesmiernych rozmerov... Ani neviem, za čo tú hviezdu vlastne dávam. Asi by mi bolo lúto dať odpad tým rozkošným digitálnym zmrdom.. :D

District 9 (2009)

Jasné, spomínané medzierky vo scenári sú prítomné a film to určite nie je dokonalý. Ja som sa ale do tohto nízkorozpočtového mixu šťavnatej vône béčkovosti, rasizmu, krásnej Južnej Afriky, ľudskej skazenosti a sebeckosti, Shorterovej prenádhernej hudby a Copleyovho charizmatického Fokkera zamiloval na prvý pohľad a každým ďalším zhliadnutím sa v tom iba utvrdzujem. :) Film ktorý ma priviedol k filmu. Ďakujem Neill :)

V (2009) (seriál)

Klasický seriál "na pokračovanie" podaný veľmi originálne, napínavo s úžasným námetom prekvapivo aktuálnym - stačí si marťanov nahradiť ľuďmi vysoko postavenými - celebritami a politikmi ktorý podvedome ovplyvňujú naše myslenia médiami, reklamami a sladkými rečičkami. Skvelé herecké výkony a efekty celkom vysoko nad úrovňou bežných seriálov. Škoda, že sa podobne dobré seriály nedávajú aj u nás. :( A dosť ma mrzí aj prerušenie seriálu v tom najlepšom. :(

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Tak šialené, až to je geniálne. Pozeral som to už ako malý a po nedávnom zhliadnutí musím povedať, že ma to stále baví. A úvodná znelka je proste úžasná. :D 10/10! :) Disproporcie izieb a budov, zahrávanie sa s priestormi, všemožný situačný humor, absurdita a (naschvál) šialená animácia aká býva málokde. Toto sa nemôže niekomu nepáčiť :) Pobaviť to môže aj deti, ale skôr si to užijú starší :) S Tomom A Jerrym to má spoločné fakt iba námet :)