• Krátkometrážní

Tetra Vaal (2004)

Blomkampov začiatok. :) Chýba tomu síce pointa, ale pekne sa na to pozerá, rýchlo to ujde (Bodaj by nie, pri minúte dvadsať) a už tu je vidno veľký Neillov potenciál. :) Efekty sú na amatérčinu úžasné :)

Proroctví (2009)

Za koniec dávam o hviezdu nižšie - ten bol asi napísaný osobne Aštanom Šeranom, že?

Úsvit mrtvých (2004)

Sympatická zombie "řezničina" ktorá na prvé zhliadnutie pobaví, ale na viac náladu nemám :)

Telefonní budka (2002)

Povedal by som, že síce slabý a nedostatočný záver, ale zvyšok filmu to viac než zachraňuje. Nepamätám si, že by som predtým pri akomkoľvek filme zažíval takéto napätie. Myšlienka filmu jednoduchá, ale neskutočne efektne fungujúca. Bravo Joel. (aj keď si myslím, že 8mm je ešte o triedu vyššie)

Opravna vraků: Londýnský autoservis (2007) (pořad)

Napriek tomu že iné seriály na štýl "z vraku urobíme žihadlo" vypadajú profesionálnejšie, na toto sa omnoho krajšie pozerá. Hlavná dvojica je sympatická a milujem Leepu-ou štýl vytvárania, kedy bez nákresov a počítačov vytvorí dokonalý model auta - iba podla jeho fantázie. A autá to nie sú ani zdaľeka obyčajné a už vôbec nie neoriginálne. Občas je to síce nuda a so slovenským dabingom na discovery je to skutočne nepozerateľné, ale inak nemám moc čo vytknúť. Pre autoholikov milujúcich viac krásne a originálne koncepty než bohviejaké stámiliónové ferrari - ako stvorené. Poctivé 4*

Aaron Stone (2009) (seriál)

Jedna hviezda za plešatého androida

Paranormal Activity 3 (2011)

Zatiaľ čo jednotka, dvojka boli akýmsi rozohrievaním a príjemným stupňovaním atmosféry, z trojky (hlavne po konci) som mal pocit, že (Nerád kopírujem, ale veta od J*A*S*M plne vystihuje moje pocity s filmu) v tom dome je FAKT KURVA VEĽKÉ ZLO... Autori tu už skutočne hrali na nervy, i keď som mal miestami pocit, že film si pripadá inteligentnejší ako v skutočnosti je. :) Aj tak ale musím dať palec hore. :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain. Áno, to je na vás, žltá rodinka :)