• Thriller

S tebou nikdy (2023)

Hvezdicka dolu za Sydney, ta holka proste neni dobra herecka. Hrozne mi vadila a neverila jsem ji nic. Glen naopak super. Kazdopadne je to vtipny, trochu klise ale to k romantarne patri. Nebyt Sydney dam i 4*

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Kdo ma rad romanticke komedie neda min nez 4 hvezdicky, je to chytre, vtipne, hodne chemie a plne sympatickych hercu. To se nedeje tak casto. Wade a Zoe patri proste k sobe ikdyz to tvurci povudne zamysleli jinak.

Deník doktorky (2008) (seriál)

Obrovske prekvapeni, nemecke serialy fakt nemusim. Vyborna oddechovka, zkoukla jsem ji za 2 dny. Ty jejich hlasky jsou na hlasny smich. No a nebudu lhat, Florian David Fitz je jeden z nejhezcich chlapu na planete zem ;)

Ta druhá Zoey (2023)

Pra mna moc prijemna rom com z realneho zivota. Nie je v tom nic extremne chytre, ziadna velka filmarima ale ani to nie je stupidne. Hviezdicka nahore za Drew Starkey, vzdy hral strasnych psychopatov a nasilnikov a tento “labrador boyfriend feeling” zahral dokonale.

Vikingové (2013) (seriál)

Skoda, ze to neskoncilo smrti a revenge Ragnara. Dala bych jasnych 5. Ale od pate serie je to hruza. Pribeh je postaven na nesympatickem psychopatickem Ivarovi a o hloupem chovani Lagerthy radeji ani nemluvim. Skoncila jsem v pulce 5te serie. Ted si uzivam pokracovani Vikings Valhalla - kde je charakternych postav az az.

Ginny a Georgia - Série 2 (2023) (série)

Season 2 mnohem lepsi nez 1. Tvurci vyslyseli kritiku divaku a Ginny je snesitelnejsi. Ja si tento serial moc uzivam, postava a ztvarneni Georgie je 100%…nejlepsi casting ever. Chci season 3 a vic!

Volavka - Slib (2022) (epizoda)

Overal byl to filmovy zazitek ale bohuzel pro vetsi napeti tam bylo nekolik hlouposti - daji civila do nejprisnejsiho vezeni a pan si odejde na dva tydny na dovolenou a slecna FBI take nejevi zajem.

Zranitelná srdce (2022)

Hvezdicka + za velkou chemii a opravdove polibky. Fakt jsem jim to verila.

Léto, kdy jsem zkrásněla (2022) (seriál)

Cekala jsem stupidni teenage romanci typu Kissing booth a nakonec mile prekvapeni. Nejsem cilovka ale objektivne musim rict, ze me to bavilo a vratila jsem se do svych teenage let. Vyborny casting, pribeh oproti knize upraven ale dobrym smerem. Jo a Christopher Briney, o nem jeste uslysime…Dicaprio mlade generace a nejenom vzhledem.