Velká ryba (2003)

je treba vyzdvihnout dve veci - jednak skvela klasicka rezie pana burtona a jednak casting - protoze postava mladeho eda je primo stvorena na telo memu oblibenemu mcgregorovi.sedi mu jako dobre padnouci kondom a divak proste bloomovi papa vsechno krasne primo z ruky!

Blázinec na koleji (2003) odpad!

bez jakychkoli pochyb dle meho soudu jeden z nejhorsich filmu jake jsem v zivote videl.

Casanova (2005)

opravdu povedena taskarice...a ve svetle poslednich udalosti s ledgerem i do jiste miry nostalgicka - to byl on casanova - to byl on heath ledger.oba zustanou v nasich vzpominkach nejak zapsani.

Pokání (2007)

ano..proste byl to vyjimecny film, s naprosto uchvatnym scenarem plny scen, ktere se cloveku vryji hluboko do pameti.valka byla citit vsude okolo stejne jako na venkove byl slyset bzukot vcel.staci malinka drobnost a vsechno v zivote se zmeni - staci jedna mala slecna a vse dopadne jinak, nez by melo.rozhodne kandidat na film roku, rozhodne film, co stoji za shleduti.

Láska s rizikem (2003) odpad!

pro me skutecne jeden z nejhorsich filmu jake jsem mel tu smulu videt...ale zase na druhou stranu kazda mince ma dve strany a nebyt te spatne strany, tak si nevazime tak te dobre strany:)

Obávaný bojovník (2006)

dalsi ze serie romanticky ladenych akcnich filmu poslednich let...jen si nemohu pomoci k dokonalosti mi neco chybelo, presto velice povedeny filmovy pocin

Doom (2005)

byl jsem rozhodnuty pro dve hvezky za urbana a the rock...ale v polovine filmu se neco zmenilo - z druhoradeho akcniho filmu jsem se presunul do deje skvele akcni strilecky na pc, kterou jsem si hodne dobre uzil...proste FP pohled me proste dostal na kolena a celou sekvenci jsem malem nedychal!podle me jedna z nejpusobivejsich scen co jsem zatim v tomhle zanru videl.jako film nic noveho - ale jako adaptace hry - bravurni a verne kopirujici predlohu

Fotbal za mřížemi (2001)

docela povedena britska komedie s velmi lidovym humorem a jasnou zapletkou

Poslední skotský král (2006)

velice se mi libila tahle podivana do srdce nasi civilizace...a forest hral opravdu uzasne