Já a Ty a všichni ostatní (2005)

nemuzu si pomoct, to je proste uz hodne drsna sada...sice to ma par svetlejsich chvil, ale bohuzel tohle je vazne jina liga

Super drbna (2007) (seriál)

potenciál tam je, uznávám, že kdyby to bylo v jakoukoli jinou hodinu, nesledoval bych asi tak často jak sleduji:)

Chuck (2007) (seriál)

velice milé svěží a zpestření televizního světa. Pořád je na co se těšit, pořád je co očekávat.

Resident Evil: Afterlife (2010)

je to resident evil - pro nás co jsme na PS vyrostli je to prostě povinnost ať už bude děj jakkoli nezajímavý fádní a očekávatelný. * navíc za Millera v cele:)

Let's Dance 3D (2010)

jakožto naprosto street dancem neposkvrněný člověk hodnotím vysoce - hlavně díky tomu, že velice hloupý děj a scénář nijak nerušil skvělé taneční scény.

Milionář z chatrče (2008)

velice dobře vypostavované a opravdu zábavné. love story jak má být s lehkým morálním aspektem a vysokou hodnotou co se lidského rozměru týče. doporučuju k pohodovým večerům a velice doporučuju zůstat i na titulky:)

Temný rytíř (2008)

pujdete na to a budete verit kazde slovo...budete se citit bez nadeje, bez moznosti na zachranu nebo bez moznosti na vyber...moralni hodnoty a hodnoty spolecnosti okolo prestanou byt jakkoli zajimave... fantazie co se rezie tyce, hereckych i vypravnych vykonu proste nemelo to moc chyb...jen bych o 15 minut stahnul delku a byl bych jiz stoprocentne spokojeny

Bourneovo ultimátum (2007)

akční fantazie která jede jako splaseny vlak do stanice find your past...fantasticka rezie i kamera a skvely damon

VALL-I (2008)

bylo to epicke a rozhodne se nad tim clovek aspon na par chvil zamysli...ale je treba rict, ze uvodni kouzelnik je proste fantasticky narez:)

Oko bere (2008)

prijemna oddychovka bez nejakeho velkeho prekvapeni:)