Až vyjde měsíc (2012)

Vážně zvláštní typ humoru i filmu, nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal. Je to milý a dívat se na to dá celkem příjemně. Ale zas to není nějaká superbomba. Tři hvězdy mi příjdou tak akorát.

Argo (2012)

No tak ted babo raď. Vůbec nemám tušení kolik tomuhle dát. Bacha spoilery - Kdybych měl hodnotit film z hlediska zábavnosti a podání, tak by to bylo hezký. Ale udělat spíš propagandu američanům, kteří špehujou Iránce a přitom sami předtím vedli režim, který utlačoval jejich stát a trýznil je hladomorem a dodával zbraně, je trochu dost smutný. Pak daj ještě azyl jejich utlatčiteli a to se bere jako OK? Já být Iránec tak je tam jdu postřílet taky a nechápu co je hrdinskýho na tom, že lhaly celýmu národu a co vůbec je hrdinksýho na tom, že jim kanaďani pomohli utéct. Takže je to dost otázka.

Je to i můj život (2009)

Výborný film s velmi smutnou tematikou. Vážně hezky zpracované, při těhle filmech většinou nejsem unešenej emocema, ale tohle mě dostalo. Skvělé obsazení, moc hezky zpracované a výborným způsobem nahlíží do velmi smutné a depresivní tematiky těžce nemocných mladých lidí.

Paralelní světy (2012)

Žádnej zázrak teda, mohla to být daleko větší bomba. Za shlédnutí to sice stojí. Ale jinak ta podstata těch gravitací je sama o sobě trochu divná a přitažená za vlasy.Navíc mi příjde, že se to zbytečně moc ubírá romantickým směrem a ta scifi část je taková nedomyšlená. Prostě to mohlo být daleko lepší, ale i tak rozhodně neurazí a dívat se na to dá. Viděl jsem všechny co jsou v "podobných filmech" na CSFD kromě těch dvou nejstarších a tohle je asi nejslabší článek kromě Never Let Me Go, což je podle mě úplnej propadák...

Voda pro slony (2011)

No bylo to daleko lepší než jsem čekal, Skoro jsem dal i pět, ale tak dobrý to zase není. Sice je to lehce nesmyslný, ale děj je vážně hezky udělaný, poutavý a lehce romantický. Taková oddechovka co určitě stojí za shlédnutí.

Hanebný pancharti (2009)

Supervydařené. Typický Tarantino, role perfektně sedí, soundtrack boží, film jako celek prostě povedený!!!

Dítě džungle (2011)

Hodně zajímavý film. Mě se to vážně líbilo, je to takový svérázný pohled na film tohohle druhu, pojatý z pohledu německého dítěte, které vyrůstá v Jungli. Hezky zpracované, ale chvílemi jsem se, možná i kvůli délce filmu lehce nudil a přišlo mi, že se děj nikam moc neposouvá. Ale v celku určitě stojí za shlédnutí, pěkný zážitek.

Nespoutaný Django (2012)

Wau, tak tohle se fakt hodně těžce hodnotí. To je prostě Tarantino. Super poutavej příběh, který ani přes svou délku zaujme, originální, neviděl jsem nic podobnýho druhu. I když jsem se ke konci lehce nudil, tak vážně jen malinko a byl to v celku výborný zážitek. Není to čistých pět, ale nemůžu tomu pět nedat.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Vážně bomba, pro mě osobně jeden z nejlepších filmů co jsem v poslední době viděl, ale určitě to nesedne každému, tady to bude hodně o vkusu. Vůbec jsem se nenudil, super děj, provedení i myšlenky...

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

NNmůžu říct proč, ani jak je možný, že mě to tak zaujalo. Ale tohle mě prostě nějak dostalo a pohlilo. Vážně hezký film, dost přeslazený, ale když máte na takový film náladu, tak si ho vážně užijete.