Patriot (1998) odpad!

Števo, prečo radšej nejdeš na pivo (i keď určite lepšie by bolo do posilky a trocha si zabehať, veď nutne potrebuješ schudnúť a to poriadne), aby si tak nemohol určite natáčať takéto "umelecké počiny".

Bez slitování (2007) odpad!

To, čo som sa o tomto filme dočítal a čo som videl, to bolo len klamstvo. Bojoval som tri mesiace, aby som film aspoň ako tak dopozeral. Výsledok - scénar mínus, réžia mínus na druhú , dej mínus na tretiu. Aspoň, že všetci herci majú len jeden výraz vo tvári a to utrpiteľský. Pevne verím, že všetci ho mali počas natáčania, kvôli tomu, že rozumeli čoho sú práve súčasťou. Trápnosti samej.

Reportáž psaná na oprátce (1961) odpad!

Viem nie je to správne, ale inak tento film nemôžem hodnotiť a to s remeselnej stránky, ani hereckých výkonov, ale hodnotím jeho OBSAH a čo PREZENTOVAL. Dnes je to už len ako zlý vtip, ktorý nielen tu vo filmoch nemá čo robiť, a ak predsa áno, tak len ako ukážka kam až môže diktatúra zájsť.

Patrola prokletých (1989)

Nebol by to až taký priemerný film, ak by tam účinkovali schopnejší herci a hlavne, ak by sa ten film nechcel silou mocou tváriť ako tv-reality show, hej a ešte príliš dlho trvajúcimi minútami keď sa nedeje nič, ani slovom. A určite by som do označenia filmu nedával, že je čiste vojnový. Ku takému druhu má teda poriadne ďaleko.