Ip Man (2008)

Nejlepší neamerický film, který jsem kdy viděl! 94%

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Fantastické efekty na tu dobu, ale mě u filmu zajímá hlavně děj, který mě v tomto případě nijak zvlášť nezaujal. Jediné co se mi opravdu líbilo byly "humorné" vložky toho plecháče a té chodící popelnice. Proto to u mě nemá na víc jak 2*, ale bylo nespravedlivé tomu dát stejné hodnocení jako Epizodám I až III (hodnotil jsem okolo 40%), z toho důvodu dávám 49%

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

A zas a znova, pořád ta samá písnička. První půlku úplně o ničem, v té druhé se to konečně začalo rozjíždět v něco zajímavého. Chválím za ten skvělý souboj Anakina s Obivanem a ještě pár mnisoubojů, ale ty ten film stejně nezachrání. Vůbec nechápu tak vysoké hodnocení a už vůbec nechápu celý ten humbuk kolem Star Wars. Dívali jsme se na stejný film?! Protože já viděl jenom politiku, kecy, kecy, kecy o míru, kecy o válce, kecy, světelné meče, kecy, kecy a zase kecy. 42%

Život Briana (1979)

Tenhle humor je mi naprosto cizí. 15%

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Supermani a supermodelky se budou čtvrt roku kurvit v Dominikánské republice. Navíc jim není od toho věčného vypípaného píčování nic rozumět. Nejhorší na tom je, že mi to moje zvědavost nedá se sem tam na ty hormony přetékající post adolescenty podívat. 11%

Kámoš k pohledání (2009)

Segel a Rudd tady tvoří skvěle sehranou dvojku. Strašně milý film. 71%

96 hodin (2008)

Trochu jednoduchý film na můj vkus. Každopádně se mi líbílo, že Liam Neeson na mě nepůsobil jako tuctový a nesmrtelný akční hrdina. Žádné zbytečné mega jatka s potoky krve, efektivmími výbuchy a tuny olova. Právě naopak, já mu ty jeho nadlidské schopnosti fakt věřil a jeho chladnokrevný přístup mě skutečně nadchl. Systematické likvidování nepřátel ve dvou až třech chvatech popř. otázka jedné kulky. Jooo, jo tak tohle můžu :-). Jen škoda, že tohle dobrodružství trvalo jen tak krátce. 85%

Tenkrát v Americe (1984)

Velká dávka umění a výborný spád. Ty tři a půl hodiny jsou kupodivu tak akorát narozdíl od nekonečného Kmotra. 82%