Ve stínu gangu (1993)

Kdo máte vztah k motorkám, a trochu se vyznáte v tom prostředí... kdo máte rádi madsena a odpustíte občasnou ztuhlost sheena... kdo oceníte pěkný mašiny, a máte rádi sprostý slova... kdo se chcete zkrátka odreagovat, pro vás je ten film super:-)

Zámek hrůzy (1999)

Hale já na tom byl, jako 11 letej smrad v kině, a pekně sem byl zařezanej do sedačky:-) jako zámek, a eekty na tu dobu peckový, samotnej příběh sice bude trochu slabší, ale zas nic rušivýho, když budete doma sami? tak to bude za 4:-)

Herkules v New Yorku (1970)

Lidi, když to budete brát, jako komedii, tak je to za tri:-) sedli jsme si k tomu s kamosem, a ony kritizovany tupy obliceje a spatna anglina byl pro nas dokonalej mix pro výbuchy smíchu..:-)

Kult hákového kříže (1998)

Film má smysl, a to je vzácný. V podstatě mně vtáhnul do problému, o kterém jsem mnoho nevěděl.. a nesouhlasím, že závěr je nodotáhlý.. smrt Dannyho byla logickým vyůstěním extrémního tlaku vyvolávaného na tu komunitu. a Edward byl fakt dobře namáklej! Doporučuji.. Jen mi přijde že konec, tedy smrt Dannyho, zas rasisty podpoří v jejich ůtoku na cerný.

Klub rváčů (1999)

Jsem Jackův stažený žaludek. Jsem Tombův promarněný život. Dva takové snímky nejsou. Elektronická hudba připomínající mechanické zvuky z Erase head, velké množství prolínajících se detailů a propracovaných dialogů... Z průměrné knihy udělal Fincher nadprůměrné moviečko. Obsazení - perfektní! Brad tady přesvědčil současníky, že to není žádná měkkota a Norton byl a ž překvapive pohyblý na to, jak vypadal před rokem v Kultu. Přestože se s některými anarchistickými názory propagovanými Tylerem, tedy Jackem nelze ztotožnit, čím jsem starší, tím ví tíhnu k přehodnocení některých tady vyslovených tezí. Pixies na konci tě rozbijou! Asi nejsem objektivní, s Klubem jsem prošel pubertou a je to jeden z mých srdečních.