Svatební cesta (2014)

Nic tomu nechybalo, priam dokonale, herecky velmi stastny vyber, uplne tam sadli. Vypata atmosfera od uvodu az do konca.

Loupež na úrovni (2013)

Herci keby viac pridali zo svojho umenia a reziser bol viac preciznejsi tak to nemuselo takto dopadnut.

Gotham (2014) (seriál)

Vyborne prostredie s velmi pekne sa zamotavajucim pribehom a velmi sympatickym hlavnym hrdinom!

Očista: Anarchie (2014)

Opat na urovni jednotky, nicim to nejak velmi neprekvapilo, ale dalo sa to pozriet. Je to snimka akoby nic nove nepriniesla i ked namet vobec nie je zly. Ale miestami sa mi americania riadne zhnusili, i ked je to uplne fiktivna snimka.

Annabelle (2014)

CINEMAX - Banska Bystrica, nam sa to pacilo, zimomriavky boli a to je hlavne!!

Coherence (2013)

Prijemne scifi prekvapenie, konecne nieco ine a velmi zaujimave. Vypeta atmosfera od zaciatku az do uplneho konca, a kazdy si to moze vysvetlit svojím sposobom.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Hudba krasne zapadla do deja ktory bol tak akurat vesely a aj primerane smutny. VSetkoho vela skodi a tu sa potvrdilo ze ked sa robí film citlivo je z toho velky zazitok.

Transformers: Zánik (2014)

Herecky velmi slabe, k tomu sa je tazko vyjadrit ale graficky a 3D zazitok bol asi najlepsi v ramci 3D snímkov.

Ten třetí (2013)

Velmi dobre, take Amores Peros po americky. NEmam co vytknut, vyborne.

Signál z neznáma (2014)

Cely cas to udrzuje napatie a su rozne varianty ako to vsetko vlastne dopadne. vyborne. Fishburne opat skvely , vyborne zapadol.