Fontána (2006)

Milujem ked skonci film a vynoria sa nam stovky otazok. Fascinujuce dielo!

V/H/S (2012)

Neviem ako ostatnych ale mna tieto handy cam filmy beru. Vsetky pribehy neboli az take strasidelne ale kazdy mal nieco do seba. Atmosfera bola skvela, skor ma viac trapili vykony hercov ktore mohli byt o dost lepsie. Ale za napad na takyto film to hodnotim velmi kladne.

Lynč (2011)

Neviem pochopit ako nasi susedia v polsku vedia natocit takyto zaujimavy a tak dramaticky film a na Slovensku sa roky toci JANOSIK a nic z toho. Velke uznanie tomuto filmu. Cely cas som bol v maximalnom napatí a niekedy mi prislo az zle ako moze byt realita kruta.

Závěť (2007)

Velmi podobne Ciernej macke, atmosfera takmer totozna. Samozrejme tam bolo vela momentov kde som sa paradne nasmial ale je uz viditelne ze je to kopia ciernej macky. Cakal som viac.

Paranormal Activity 4 (2012)

Zhliadnute v kine. Co sa da cakat od stvrteho dielu. Nesiel som do kina s velkymi ocakavaniami ale vobec ma to nenudilo a bolo tam presne to čo som cakal. V tejto serii sa uz neda toho vela vymysliet. Ale keby zaverecna scena ( kde som uz mal zimomriavky) bola o 10 minut dlhsia tak by to bolo velmi fajn. Inak klasicke paranormal.

Zabiják Joe (2011)

Zvratene nechutny dej, ale casto sa film takto v celku nepodari. Pri niektorych scenach ma ja naplno ale to som aj cakal.

Andělský podíl (2012)

Dobra whiskey nie je nikdy zla a tu to platí dvojnásobne. Prijemna oddychovka, nic narocne ale zabavne.

Slova (2012)

Zhliadnute v kine: dej sa rozvijal pomaly a postupne ale nakoniec tam bolo vela veci na zamyslenie. Filmy tohto typu mam velmi rad, daju cloveku nieco do života.

Kluk na kole (2011)

Realita byva kruta a v tomto filme je este krutejsia.

Svěrací kazajka (2005)

Brody famozny vykon doplna K.Knightley! paradna thriller!