Sekretářka (2002) odpad!

Nudný, úchylný, herci nesympatičtí, prostředí příšerný, tenhle film jsem ani nemohl dokoukat jak mi byl proti srsti a jak mě štval a deptal a to se mi nestává téměř nikdy, že bych nevydržel a prostě neměl na to, se na to dívat ... prostě tam pro mě osobně nebylo nic, za co by si tento film zasloužil alespoň tu jednu hvězdičku ... tomuto filmu z mého pohledu musim dát odpad.

Léto s liškou (2007)

Moc hezký filmek, až jsem Tý holčině záviděl ... taky bych chtěl zažít léto s liškou ... kouzelnej film. Lištičky jsou krásný zvířátka a holčina v hlavní roli je moc milá.

Mamba (1988)

Kdysi mi to přišlo jako hodně dobrej film, ale to mi bylo tak 10 let když jsem to viděl. Nyní když je mi 27 let a pustil jsem si tento film, tak jsem se uplně divil, že jsem to dokoukal, protože podle mýho fakt strašná hovadina :( ... chování hada prostě hrůza ... mamba je opravdu velice rychlý had a ještě to sami v tom filmu říkají a ne to co předváděl v tom filmu, kde se když už se hýbal, plazil rychlostí šneka, ... jestli si dobře pamatuju z animal planet nebo kde jsem to viděl, tak dokáže dosáhnout rychlosti snad 40 km/h. No a chování té ženské to bylo taky něco. Dávám 30% z nostalgie, víc ani ťuk.