Centigrade (2020) odpad!

Hlavně se na to nikdo nedívejte, já vás varuju. Taková demence, to snad není možný. Hrozný, fakt příšerný ten film.

Počátek (2010) odpad!

Ale jako jó, musim uznat, že sračka to je opravdu obřích rozměrů. Možná, že je to až sračka ve sračce a ještě jednou ve sračce :-D

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Na první zhlédnutí, když to byla novinka jsem si řikal hrozný. Ale dal jsem tomu dnes další šanci a musím říct, že ještě horší než jsem si pamatoval. Příšerná sračka.

Čizkejk (2008)

Čízcejk, šísake, chézekhake, šízechachy, prostě dezert neboli čízký dort.

TY (2018) (seriál)

Totálně vyšinutý, krajně nesympatický magor a vrah a nesympatická kravka v první řadě a ve druhé ještě o dost příšernější pinda vylízaná. Že to někdo srovnává s Dexterem a ještě mu fandí naprosto nechápu. Dexter je nesrovnatelně lepší seriál a Dexterovi se fandit i dalo, ale tohle ? Demence no

Brimstone (2016)

Nesmyslné chování postav, nesmysl v podobě nesmrtelnýho záporáka a naprosto přehnané hodnocení zde. Přitom taková chujovina. Chápu, když lidem nevadí nesmyslné chování v nějakym teen hororu, nebo nemrtelnost jako třeba John Wick (i když třeba mě to vadí vždy), ale v tomhle filmu to byl vrchol demence.

1917 (2019) odpad!

Nudnější hovadinu jsem dlouho neviděl. Hodnocení tady zase uplně mimo.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Podle mě s odstupem času, když se na to dívám v roce 2019, tak je to bomba film a oceňuju ho víc, než kdysi :)

Avengers: Endgame (2019) odpad!

Strašná hovadina a to má být nejvýdělečnější film všech dob. No lidstvo spěje k nevyhnutelnému konci. Dávám odpad protože ten film si takové superlativy rozhodně nezaslouží, je to sračka :(

John Wick 3 (2019) odpad!

Jednička byla super, dvojka taky ušla, ale co mělo být tohle ? To byla prostě demence, víc k tomu nemá co říct.