Národ Z (2014) (seriál)

Rozhodně mě to baví o dost víc, než ta sračka co se stala v páté sérii z Walking Dead.

Železná srdce (2014) odpad!

Nejhorší hovadina. To jsem nepobral a Brad Pitt hrál přímo příšerně.

Sex Tape (2014)

Strašná sračka :(

Deadgirl (2008) odpad!

Film pouze pro naprosté úchyláky ... nechutná a naprosto dementní sračka ... tvůrci to evidentně nemají v hlavě v pořádku a měli by se léčit !

Kráska a zvíře (2012) (seriál)

Na tomhle seriálu mě nejvíc točí to, že se musim koukat, jak mi někdo obírá moji životní lásku :-D <3 KRISTIN KREUK <3

Brutální Nikita (1997) (seriál)

Naprosto skvělý seriál, opět nechápu tak nízké hodnocení. Peta ve své životní roli a na Royův ksich jsem si časem zvykl :-D

Jack a obři (2013)

Fakt moc hezká pohádka, akorát jsem nepochopil přetahování se obrů s lidmi o padací most ... i jeden ten obr kdyby zatáhl, tak nemaj šanci :)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Byl to fakt nářez, mrfě mě to bavilo ... a to jsem na ten film přišel uplně náhodou, vůbec jsem o něm nevěděl, neslyšel, ... prostě mě nějako minul a o to víc mě potěšilo, co jsem pak viděl :)

Světová válka Z (2013)

Jako to jsem nepochopil ... vždyť přece film "28 dní poté" není zas tak starý, aby už potřeboval remake, který ovšem rozhodně nedosahuje kvalit originálu ani omylem ... a i přez to zde má lepší hodnocení tento film ... fakt se tím hodnocením zde nedá řídit.