The Farm (2018)

Ale jo, mě se to líbilo, ... já sice vegetarián nejsem, ale moc takovým lidem fandím a respektuju je a tenhle film mě osobně vůbec nevadil. Jsou mnohem větší sračky a hlavně mnohem nechutnější filmy co mají o dost lepší hodnocení. Mě náhodou tenhle film udržel v pohodě při něm neusnout i v ranních hodinách. 38% si nezaslouží ani omylem. Samozřejmě že 5* je nadhodnocenný, ale když vidim to hodnocení zde tak proč ne. 65 % bych dal.

Děsivé dědictví (2018)

Nevim no, opět nechápu zdejší vysoké hodnocení, větší nudnou hovadinu jsem už dlouho neviděl ... zdlouhavý, zkrátil bych to tak na polovinu a pak by se to asi ještě dalo ... ale jako 2 hodiny velká ztráta času, byl jsem rád, když to skončilo a že bych z toho filmu měl nějaký špatný pocit nebo byl z toho nějaký rozhozený, to teda určtiě ne, fakt hovadina :(

Břemeno pravdy (2018) (seriál)

No prostě Kristin Kreuk je úžásná jako vždy :)

Pomsta (2017)

Nebylo to vůbec špatný ..., herečka krásná a připomnělo mi to Tomb Raidera ... fanoušci rebootu určitě pochopí :) Dávám 5 hvězd, protože hodnocení se mi zdá opravdu nepřiměřeně nízké.

Jessica Jones (2015) (seriál)

1. série je takřka bezchybná ... 95 %, ovšem to co se z toho stalo v 2. sérii to nemá obdoby, ... trapárna, hrůza, příšernost, naprostá ztráta času ... 10 % :(

Tomb Raider (2018)

Koukám, že byli dva scénáristi ... podle toho to taky vypadá ... první půlka filmu až na dementní honičku na kolech fakt good ... druhá půlka díky naprostý demenci s jejim debilnim fotříkem promarněná ... měla to být ustrašená holka v rozthanym tričku od krve na pokraji smrti, co je tam pomalinku postupně kosí ze stínů, mělo to být temnější ta scéna, kdy ji vykládá jak chladnokrevně zabil jejího fotra tam měla být ukázána ... nechápu, proč do toho serou takový sračky ... Alicia byla dobrá ... mohla se plazit bahnem a jak by vylezla mít jednu kozu od bahna vylezlou z rotrhanýho trička ven :)

Mozek v plamenech (2016)

Za mě teda perfektní a hlavně zajímavý filmek se skvělou Chloe :)

matka! (2017) odpad!

Tak přesně za takový filmy bych nechal toho idiota co je za to zodpovědný rovnou předhodit smečce vlků, ať už se radši o nic tak debilního a příšernýho nikdy nemůže pokusit ... utrácet těžký prachy za takovýhle sračky by mělo být trestný.

Blade Runner (1982)

Hrozná nuda, hrozná sračka ... jedna hvězda za prostředí a efekty na tu dobu :)

Příchozí (2016) odpad!

To snad neni ani možný natočit něco tak příšernýho !!!!!! Radši bych 2 hodiny makal se zbíječkou než ještě jednou toto.