Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Ať si otec nasere a Olina taky. :D :D Zajímavé téma, dobré zpracování a nenásilná forma vtáhnutí nás do děje + špetka vtipu = 4 hvězdná práce.

Válka Bohů (2011)

Řekům by se dnes luk Epirus také moc hodil. Uvidíme, zda se dočkají přízně bohů, ale film se rozhodně větší přízně dočkat měl. Takto je to opět někde na půl cesty a děsí mě, že je to už skoro věčnost co stále čekáme na impozantní legendo - historický film.

Přednosta (2003)

Přemýšlím, zda je film více o smutku a trápení malého člověka nebo o krásách života. Možná ani o jednom, ale já to tak cítil. Krásná chvíle klidu v zapadlé železniční stanici.

Iluzionista (2006)

Norton mě možná oklamal, ale líbilo se mi to. Kouzla mám rád a pokud se k nim připlete i Jessica Biel tak je to na 4 hvězdy.

Pomáhat a chránit (2011)

Čekal jsem jen suchý ostrovní humor, který není zcela můj šálek čaje, ale byl jsem mile překvapen. Guard je okořeněn spousty druhy humoru a hlavně perfektně rozdílnou dvojicí policajtů.

Ocelová pěst (2011)

Pěkná zábava s roboty na ovládání, která bohužel nepřináší nic mimořádného. Vše je do posledního puntíku zřejmé již při prvním pohledu a tak jediné co zůstává je snad touha zahrát si se svým vlastním robotem v ringu. (Pokud nejste emocionálně zcela vyždímáni, tak to na vás přeci jen trochu zapůsobí.)

Vyměřený čas (2011)

5 minut, jeden den nebo tisíc let? Každopádně nemarnit svůj čas Timberlake zvládal a proto je In Time dobré sci-fi, které těží z jednoduchosti a dobrého námětu. Don't waste my time - film opravdu neplýtval mým časem.

Experiment (2010)

Nelze se vyhnout srovnání s německým experimentem. Americká verze je oproti verzi našich sousedů slabej čajíček. Navíc Whitaker je strašnej slušňák, kterýmu sem to hraní tvrdýho bachaře vůbec nebaštil. Smůla, ale The E. je propadák a Das E. vede na plný čáře.

Hvězdný prach (2007)

Doufejme, že každému z nás svítí nějaká hvězda.

Čokoláda (2000)

V tomto filmu jsou zastoupené snad všechny druhy čokolády. Čokoláda je jako ztvárnění různých lidí žijících v malém městečku, kde každý má své chyby, ale v podstatě nikdo není uplný netvor. Tak jako čokoláda, některou milujete a jiná Vás neuchvátí, ale pro jiného to může být přesně naopak.