Black Button (2007)

Aspoň až se mě někdo řekne: "push the buttom", budu vědět, co mám dělat. Jinak režisér zvládl perfektně gradaci napětí a emocí aktérů přííběhu. Pointa asi není tak skrytá a spousta lidí napadne, ale to není na škodu.

Inside (2002)

Atmosféra tohoto snímku je hodně děsivá a ponurá. Myslím si, že ani jeden z nás nedokáže nahlédnout tomu chlápkovi do hlavy, i přesto že jeho vnitřní hlasy jsou okem spatřitelné. Na otázku co se skrývá v každém z nás, odpověď sice nepřináší, ale k zamyšlení donutí. ke shlédnutí http://www.youtube.com/watch?v=OjTOs1L3SBg&feature=related

Spin (2005)

Snažme se ze všech sil něco napravit a můžeme si být jisti, že se to pokazí někde jinde. Není třeba to dlouze rozmazávat, ani DJ strážný nás totiž nezachrání.

Falling Cat (1894)

Zlatý střed, protože vážně nevím, co mám dát.

Říct si to můžeme... (2009) (studentský film)

Tak komentář autorky mě vážně pobavil. Nebyl by to špatný nápad, aby třeba Hřebejk nadával uživatelům csfd za jejich mnohdy podprůměrné hodnocení. No a co, že to byla prvotina?? Já hodnotím film, a ne zkušeností režiséra. Dovolím si udělat malou paralelu. Kdybych byla například pekařem, tak taky nebudu prskat na zákazníky, ať si zkusí upéct lepší housky, když se jim nelíbí. To si v tom případě vybrala špatnou profesi. A oslovení blbci mě docela uráží. S černým humorem blbcem je ona, která tady má 54% film. Kratičká kritika, která má posunout autorku dál: Ono to není tak špatný, ale klišé věty typu: ty pořád sedíš u fotbalu jsou u krátkého filmu, jak pěst na oko. A navíc se jedná o stále odrbané téma: nevěru. Nic proti, ať se točí o nevěře, ale aby se uspělo musí tam být něco navíc a to tady chybělo. Kritikám technického rázu se vyhnu, přece jenom se jedná o studentský film. (20.1.10) No super, tak už nejsme blbci, ale trapnej koutek odpůrců. To potěší. No a, když porovnám podobné cvičení Rybáři, tak to by i video ze školní besídky bylo lepší. Pokud se chce slečna režisérka srovnávat s tímhle, tak nemám prostě slov. Jo a ještě, do žádný diskuze nemusím. Po přečtení návodu k použití csfd, jsem se nedopustila na rozdíl od ostatních (viz TheMaker) ničeho, co by nebylo v souladu s těmito předpisy."A mohou se taky konfrontovat s názory ostatních komentujících. V žádném případě by neměly být bezduchými štěky typu "Nádhera. Moc krásné, Angie ! " nebo "A ti herci jsou výborní, pochval je za mne ". (21.1.10)

Město bohů (2002)

Myšlenky mi při pomyšlení na Cidade de deus běhají hlavou a popravdě (si skromně myslím), že mám toho spoustu co říct,ale ono asi vážně bude stačit pouze jedna věta, aby z mého komentáře nevznikla litanie na zkaženost světa: PROBOHA, VŽDYŤ TO JSOU POUZE DĚTI!!!! Myslím, že to by bylo vše, čím bych chtěla přispět.

10 minuta (2002)

Začíná ve mně hryzat svědomí, že za těch deset minut koukání na film, bylo zabito desítky lidí na opačné straně zeměkoule. Ale co s tím můžeme dělat???

Reach (2009)

Ach jo...lepší konec by tomuto snímku slušel víc.

Father and Daughter (2000)

Tak na mě teda vůbec nezapůsobilo, což je ale dáno nejspíš tím, že sledování kraťasu na youtube nemá absolutně žádnou atmosféru.

Oktapodi (2007)

Za co proboha tolik nominací???