Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Poslední (5. Aktuálně) série kde do kopru:-/

Baby Driver (2017)

I v Rychle a Zběsile je víc pravdy, než v této prazvláštní záležitostí.

Fukušima (2020)

Špica, paráda. Moc se bavím. Jsem rád, že mě v první polovině filmu dostatečněkrát upozornili a ujistili, že katastrofu zapříčinilo Tsunami.. Tsunami totiž tuto událost zapříčinilo. Další reálie už nejsem schopný stíhat. Moji pozornost se strhává (jako Tsunami) k velice exentrickým hereckým výkonům a propracovaným dialogům. Technická stránka filmu je Béčkového rázu. Vše ostatní bohužel vybírá následující písmena abecedy. Nicméně o reklamě se dá zavzpomínat na Černobyl nebo skouknout nejnovější videa od Verešové.

Ulice (2005) (seriál)

Málo scén s Milošem. Takže jenom 4*.

Očista (2013)

Pi*****a jak mraky. Absolutne nesmyslne jednani postav. A zakladni zpracovani stezejni myslenky nedotazene do smysluplne miry.

Hastrman (2018) odpad!

Vsechno spatne.

Sezóna zabíjení (2013)

Pet minut po uvodnich titulkach jsem mel opravdu chut se zabit. Druha hvezdicka za DeNira.

Test (2003)

Celkove klasicke milionkrat proprane klise, ktere navic misty ani nedava smysl. Dve hvezdicky za zaver a herecke obsazeni.

Ulovit miliardáře (2009)

Odpad vypada jinak, nechapu lavinu negativnich hodnoceni. Celkem v poho ptakovina.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Originalní a technicky dokonalý vizuál. Okázalé, místy až děsivé (na pohádku), s množstvím paralel a výchovnými pointamy. Pravda, že je cítit jakási nejistota a roztřepenost celeho díla, ale podle mě zaslouží film vyšší hodnocení, respekt tvůrcům za originalitu a odvahu realizovat takový motiv. Navíc, dcera má ráda sovy. Peace.