Green Lantern (2011)

Něco tak odfláknutého jsem už dlouho neviděl. Triky pěkné, casting ucházející, ale jako celek to působilo hrozně nudně a zbytečně. Ani pořádně nevím, za co ty 2* dávám. Velká očekávání, velké zklamání.

500 dní se Summer (2009)

Moje nejoblíbenější romantická komedie. Je to nápaditý, hravý, zábavný. Těšme se na další počiny Marca Webba, protože 500 days of Summer je filmový debut jako víno. Pavoučí muž je v dobrých rukou.

Carlitova cesta (1993)

Víte, proč je tento film tak skvělý? Protože Carlitovi hrozně fandíte, i když víte, co ho čeká.

Glee (2009) (seriál)

První sérii mám za sebou, do druhé se zatím moc nehrnu. Glee je sice hrozně hloupoučký seriál plný problémů dospívající americké mládeže, ale výborná hudební čísla a sympatičtí, hudebně nadaní herci, ho drží na výsluní seriálové zábavy.

Thor (2011)

S Thorem mám největší problém v tom, že mě vůbec ničím nepřekvapil a během půl dne se mi vykouřil z hlavy. Sympaťáka Hemswortha podporují další známé tváře, film má slušné triky, barevný Asgard i několik vtipných momentů (např. odkaz na Tonyho Starka). Thor je docela obstojná popcornová zábava, která mě bohužel minula ve všech směrech.

Kamarád taky rád (2011)

Po dlouhé době jsem se výborně bavil u romantické komedie. Friends with benefits nenudí, má šťávu a spoustu vtipných scén. Na Milu se moc hezky dívá a Justin zde opět přesvědčuje o svém hereckém talentu. Jak už u romantických komedií bývá, ani tato se nevyhne několika klišoidním okamžikům. Ale stejně jsem tak dobrou zábavu nečekal. No Strings Attached tomu nesahá ani po kotníky. 7/10

X-Men: První třída (2011)

Je to nadupanější, než jsem čekal. Mutanti, po Last Stand lehce odepsaní, se zde představují v tom nejlepším světle.